poszukuję playlisty ze sklepu Mohito

Znalazła się tam piosenka która jest identyczna do Rita Ora - Anywhere, w słowach piosenki jest"Tell you my story,.... Baby." Po angielsku, delikatna nuta, śpiewa kobieta o aksamitnym głosie, lekka przyjemna aż przeszywa dreszcz.. nie mogę znaleźć nigdzie...

Zmieniony przez xolaa99x

Odpowiedzi

  • UrkekaUUrkeka Użytkownik

    No to zadałaś mi mindfacka... bo mi ten kawałek Rity kojarzy się z jakąś polską parodią/coverem, która leci mniej więcej tak w refrenie "po co ja jestem, co ja tu robię". Czy coś... I słyszałam to albo na youtube albo może nawet w radio. wuj wi.

  • UrkekaUUrkeka Użytkownik

    ok, z pewością z tym mi się kojarzy

    Pobieranie danych...

  • UrkekaUUrkeka Użytkownik

    pstryk pstryk pstryk pstryk heh, najlepsze są tłumaczenia co do utworu Rity: https://en.wikipedia.org/wiki/Anywhere_(Rita_Ora_song) Może to trochę cebulowe podejście, ale skoro tyle wyjaśnień, to coś jest na rzeczy, znaczy ktos już nie jeden raz pozwał :D

    pstryk pstryk pstryk pstryk jedziemy przez moje interpretacje: "Pink - Whataya Want From Me", dalej "Pink Floyd - The Division Bell - What Do You Want From Me?" ostatecznie: "David Gilmour - "Raise My Rent" pstryk pstryk pstryk pstryk

    • (plus) + może jakieś inspiracje jakimś folkowym elementem pstryk pstryk pstryk pstryk prawo dot. plagiatu jest bardzo niejasne, więc tu można ująć, tam dodać, tu podnieść, tam zmniejszyć i już jest "original track" pstryk czasem ciężko coś znaleźć, bo żyjemy w czasach, gdzie każdy może robić "nutę" inspirując się wszystkim. w każdym razie, powodzenia. pstryk *
  • to nie jest to ogólnie, z drugiej strony poszukuję playlisty z sklepów Reserved lub Mohito

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.