Rzadko puszczana piosenka z radia

Witam. Odkąd pamiętam, mniej więcej od 10 lat szukam piosenki spokojnej, jakby popowej, którą wykonuje dziewczyna o bardzo dziecięcym/dziewczęcym głosie. Myśle ze piosenka jest z początku lat 2000 ale nie wiem. Piosenka jest tak jakby puszczana w charakterze przerywnika. Nie wiem czy głos dziewczyny jest tam zmodulowany czy naturalny. W refrenie odzywa się chór męski, który powtarza za dziewczyną jej ostatnie słowa kilka razy, mam wrażenie, że jest to angielski zmieszany z francuskim(?) ponieważ słowa chóru brzmią jak „łotsere, łotsere”. Angielski znam bardzo dobrze i wpisywałem chyba wszystkie możliwe kombinacje słów refrenu w google ale nic z tego... Kiedyś usłyszałem tą piosenkę w galerii i położyłem telefon na stoliku w kawiarni, żeby ją nagrać, ale obok siedziały dwie dziewczyny które mocno zagłuszały nagranie swoją rozmową i dlatego Shazam nie daje rady. Trzeba się mocno wsłuchać żeby ją usłyszeć ale może ktoś skojarzy ten charakterystyczny refren. Proszę pomóżcie bo zeświruje - niespodziewanie leciała dziś w radiu przez dosłownie pół minuty a mi akurat padł telefon kiedy włączyłem shazama, a na domiar porażki na ŻADNYM spisie piosenek „co leciało w radiu” jej nie ma. Może ktoś słuchał radia eska o 21.30 09.11.18r. - leciała po Ciuri Ciuri i przed Alishią Dixon. I właśnie przez to znów mam manię szukania tej piosenki ale nie wiem czy to się kiedyś uda... Załączam nieszczęsne nagranie sprzed 3 lat, liczę na was !

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • Edit: zapomniałem dopisać, że jedyne słowa jakie jestem w stanie rozpoznać to mam wrażenie że dziewczyna śpiewa „what he did for me” HELP!

  • veryveryfunvveryveryfun Użytkownik
    edytowano 10.11.18 o 13:25

    mati11730 Dziękujeee bardzo to jest to ! :D

    Zmieniony przez veryveryfun
  • proszę ,też ją lubię :D , (był hicior w 2005)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.