Soulowa ballada

Soulowa ballada. Trochę Jak Morcheeba, trochę jak Ruby Amanfu. Zdecydowanie głos miękki chillowy a nie mocny jak np. Aretha Franklin. Brzmiało na murzynkę. W refrenie było: And I (i przeciągnięte jak a a aaj) i love you, And i (a a aaj) i beg(? Albo coś innego krotkiego) you. Te dwa zdania X2 to był caly refren. Chłopak mówi że to stare i było popularne a ja pierwsze to usłyszałam u sąsiadów gdzieś z dołu.

Najlepsza odpowiedź

  • Zaakceptowana

    Słuchajcie nie uwierzycie. Przydybałam znów sąsiadów na słuchaniu, ściągnęłam i odpaliłem Shazama. Szukana piosenka to Blue Cafe - Reflection. Nigdy bym na to nie wpadła!

Odpowiedzi

  • duffy mercy ?

  • Nie duffy znam i to jest za ostry i za szybki utwór. To była typowa ballada, bardzo chillowa jak do spania zakładam że o miłości.

  • giguklugiguklu Użytkownik
    edytowano 1.11.18 o 20:58

    może des ree-kissing you? albo jakaś inna jej piosenka?

    bo chyba nie chodzi o whitney houston- i will always love you?

    Zmieniony przez giguklu
  • Nie. Znów za mocny głos. Ten którego szukam jest bardziej mięciutki. Na pewno nie Whitney. Wokalistka miała taki glos łagodny ale jakby z lekka chrypka. Dlatego przekopałam dyskografie Ruby Amanfu ale Ruby śpiewa niżej :( Postaram się jutro wrzucić nucenie

  • Chłopak mówi że trochę brzmi jak Adele ale moim zdaniem zdecydowanie murzyńsko ;)

  • Takie luzne skojarzenie:

    Tasmin Archer - Sleeping Satellite

  • Za dużo się u tej pani dzieje szukam zupełnie innej stylistyki. Delikatna muzyka, miękki zmysłowy głos. Trochę jak Love on the brain Rihanny tylko jeszcze bardziej ciche i delikatne

  • Zanuciłam

    2.11, 02.28.mp3
  • może coś od Amy Winehouse ?

  • Wydaje mi się że nie na tyle, na e znam Amy. Amy ma głos mocny ale okreslilabym go jako szorstki. W mojej piosence to bardziej Adele niż Amy ale utwory Adele też przekopałam i nie znalazlam. Wg mnie to murzynka. Zdziwie się jeśli nie. Z ciekawości niedługo wystawie kartke na klatce z pytaniem do sąsiadów.

  • Twoje nucenie kojarzy mi sie z utworem 'Better In Time' od Leony Lewis, ale nie pasuja tu slowa, ktore podalas.

  • Niestety nie

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.