Muzyka z filmiku

Help oprócz mnie tej nuty szukają setki jak nie tysiące ludzi nikt nie znalazł

Pobieranie danych...
oprócz tego momentu słychać ją jeszcze w 11:13 lecz to ten sam skrawek nie ma jak skleić shazam, trackid czy soudhoud są bezradne ja już depresji dostaję nigdzie jej nie mogę znaleźć pls pomóżcie ja już tylko na cud liczę :(

Odpowiedzi

  • w oryginale to depeche mode enjoy the silence

  • ZejonZejon Użytkownik
    edytowano 1.11.18 o 06:52

    mati11730 Absolutnie nie, wiem że piszesz tak po przeczytaniu komentarzy spod tego filmu ale niestety to tylko fake info które ktoś rozpuścił w komentarzach pod tym filmem i wiele baranów dało się nabrać i rozsiewają to dalej jedyne co jest podobne w tych utworach to sposób śpiewania ale też tylko przez chwilę po za tym wszystko jest inne nawet tekst swoją drogą sam na początku dałem się chwilowo nabrać ale po przesłuchaniu kilkuset jak nie więcej remix-ów, remake-ów wszystkiego związanego z ,,enjoy the silence" nie znalazłem kompletnie nic nawet lekkiego tropu z resztą jak wiele osób również sprawdzających te remixy ktoś zaproponował pewną możliwość nad którą sam myślałem że tego utworu nie ma w sieci może nie ma w ogóle utworu tylko ten kawałek który twórca filmu używa prywatnie aczkolwiek ciężko mi dać wiarę że tak jest jedno jest dla mnie pewne enjoy the silence to martwy trop

    Zmieniony przez Zejon
  • mati11730mmati11730 Użytkownik
    edytowano 1.11.18 o 10:31

    w tym fragmencie słowa są z enjoy the silence , a dokładnie to jest zaśpiewany cały refren

    All I ever wanted

    All I ever needed

    Is here in my arms

    Words are very unnecessary

    They can only do harm

    Zmieniony przez mati11730
  • RRobRRob Użytkownik

    dla mnie to też Enjoy the Silence na przyspieszonych obrotach jak Chip N Dale. ktoś sobie zrobił mixa na komputerze a wy potem szukacie wiatru w polu

  • Szukałeś enjoy the silence w wersji nightcore? Bo poprzednicy mają rację to jest depeche mode tylko wersja zmodyfikowana xd

  • ZejonZejon Użytkownik

    mati11730 Też próbowałem sprawdzić tekst tam śpiewany i nie z tych słów które podałeś pasuje tylko ,,unnecessary" choć ja sam to słyszałem bardziej jak ,,necessary" co do reszty odpowiedzi to jak pisałem sprawdziłem całą masę remixów jak już na YT nie było czego szukać zacząłem szukać ogólnie w necie straciłem jedynie czas i nerwy jak chcecie to poszukajcie sami ale jeśli faktycznie byłby to remix Enjoy the Silence to na 100% ktoś by to już znalazł chyba że nie ma w necie ale aż wierzyć mi się nie chce że ktoś stworzył taką nutkę i nie chce choćby na niej zarobić jednak na razie to jedyna opcja. Ale bez kitu królestwo i księżniczka na godzinę dla tego kto to znajdzie jeśli istnieje xd

  • naknnak Użytkownik

    Widzę że ty tak na serio. To może być efekt wygłupów i nikt nie nie zarabia na takich zabawach bo jak? Nie masz szans przesłuchać wszystkich takich "remixów". Zobacz sobie soundcloud.com. Na jednym takim serwisie masz kilkaset przeróbek "Enjoy The Silence".

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.