Muzyka z reklamy

Muzyka z Castoramy

Proszę o odszukanie piosenki ze sklepu.. Castorama, shazam nie daje rady. Leci bardzo rzadko, przepraszam za jakoś nagrania, ale Hala...

Zmieniony przez Sehzade

Odpowiedzi

  • Bardzo proszę o pomoc:(

  • Naprawdę, nikt nie ma pojęcia gdzie jej szukać?

  • Niestety raczej nie da się jej znaleźć ze względu na to, że jest to utwór z bazy/"radia" IMS z którego piosenki są jedyne puszczane w miejscach typu sklepy czy restauracje, a o ich wykonawcach/tytułach wiadomo tyle co nic.

  • RRobRRob Użytkownik
    edytowano 1.11.18 o 11:10

    Od czasu jak zakazano puszczania nagrań znanych wykonawców - nazwijmy to - radiowych jak np. Lady GaGa czy Metallica - bo jest to naruszanie praw autorskich to jak ktoś puści to w sklepie to może zapłacić karę. Dlatego teraz robi się muzykę dla sklepów przez wykonawców ,,bezimiennych". Szukanie tego przez aplikacje Shazam jest bezcelowe, nawet my tu niewiele zdziałamy. Jedyne wyjście to chyba zapytanie wydawcy takiej płyty o spis nagrań.

    Wpisz sobie w Google

    Muzyka zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie

    lub wpisz

    muzyka tworzona dla sklepów

    możesz popytać te firmy co ci się wyświetlą, choć wielkich szans ja tu nie widzę

    Zmieniony przez RRob
  • Dziekuje. Chciałbym ja bardzo poznać, ale widziałem dużo tutaj, siła ludzi jest wielka. Liczę na odnalezienie

  • burmario99bburmario99 Użytkownik
    edytowano 28.05.19 o 15:18

    Witam,

    Oto piosenka której szukasz. Nagranie w całości pochodzi z radia IMS. Miałem szczęście, bo akurat na nią trafiłem zaraz po włączeniu.

    Niestety próbowałem rozpoznać aplikacją shazam oraz wpisywać słowa w google, lecz niestety bez skutku. To chyba rzeczywiście utwór skomponowany wyłącznie na potrzeby tego radia.

    Pozdrawiam.

    Zmieniony przez burmario99
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.