Szukam utworu z przełomu lat 90/00

Witam, Proszę o pomoc w identyfikacji utworu wykonawcy. Utwór z końca lat 90-tych lub może pierwsza połowa 2000. Nuta była bardzo przyjemna, ale utwór jakoś zapomniany, nie spotykam go od dawna. Był grany w programach muzycznych. Zapadł mi w pamięć teledysk. Większość utworu w takiej słonecznej aurze. Białe budowle o takiej prostej architekturze. Może być na jakimś wybrzeżu lub w pustynnym rejonie. Przy tej budowli na piaszczystym placu wiele osób (tancerzy?) ubranych w białe proste uniformy. Tylko wokalista/wokalistka w czarnym. Wszyscy chyba mają ciemne okulary. Kojarzę taki dość nowoczesny/awangardowy anturaż jak na tamte czasy. Wiem, że to mało precyzyjny opis, ale może ktoś kojarzy ten utwór. Dzięki z góry za pomoc.

Zmieniony przez Gość75

Odpowiedzi

 • kameelahkkameelah Użytkownik
  edytowano 22.10.18 o 19:27

  Pobieranie danych...
  ?

  Zmieniony przez kameelah
 • Dziękuję za sugestię. Niestety to nie ten utwór. Ten o którym piszę, to bardziej nowoczesne brzmienie i sam teledysk również. Otoczenie bardziej surowe, piasek lub beton, słońce, biały budynek/budowle. Tancerze lub może tancerki? ubrani tak prosto, ale elegancko. Śpiewa mężczyzna chyba jednak i mogę mylić kolory ubrań, w sensie możliwe, że wokalista był ubrany na czarno, a pozostali na biało.

 • Pobieranie danych...

  Podziękował(a) (1)Gość75
 • A może Aventura - Obsession ? :)

  Podziękował(a) (1)Gość75
 • Niestety to żaden z proponowanych Coś bliżej Hurts - Wonderful Life Tylko bez basenu:)

 • knypasekkknypasek Użytkownik
  edytowano 1.11.18 o 18:35

  Przed oczami mam od razu boysbandy w tym backstreet boys, nsync czy wokalistkę Aaliyah, ale opis jest jednak zbyt mało szczegółowy abym przypomniała sobie coś konkretnego Britney spears sometimes? Ale tam wszyscy na biało i bez budynkow :(

  Zmieniony przez knypasek
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.