Fajne audycje lata 80 90

Witam. Czy znacie jakies audycje z muzą z tamtych lat ? Wiem, ze jest tego pełno, ale chodzi mi o takie grane na żywo. Trafiłem kiedyś na audycje w Radio Top80. W każdy czwartek o godz 23.00 gra tam Maciek, który jest pasjonatem muzycznym. Potrafi coś powiedzieć o prezentowanych utworach. O ich wykonawcach i autorach, jak również wspaniale wspominać tamte niepowtarzalne czasy. Nie sposób samemu ogarnąć wszystkich takich audycji czy to w radiu publicznym, czy internetowym. Dlatego zwracam sie do Was z pytaniem, czy może znacie takie "kąciki muzyczne" w radiach, których słuchacie ? Jeśli tak to podzielcie się swoją wiedzą na ten temat. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedzi

  • archiwalne audycje Tomasza Beksińskiego

    Podziękował(a) (1)vasqezo
  • RRobRRob Użytkownik
    edytowano 7.09.18 o 19:55

    na 2 programie w niedziele o 22 czy 23 wieczorem jest jak za starych lat wieczór płytowy. nawet puscili kanał lewy, kanał prawy ;]

    najbliższa audycja 16 wrzesnia o godz 22

    Zmieniony przez RRob
    Podziękował(a) (1)vasqezo
  • Np. Rock Radio - klasyka rocka. Muzyka od lat 60 do 90. Jeśli wolisz klimaty soul, r'n'b, disco i funk to polecam audycję Hirka Wrony w "Trójce". Kiedyś Rafał Grzybowski prowadził w Radiu Bielsko audycję z przebojami z lat 80 i 90 ale to było dawno temu.

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.