Utwór z eska.tv - brak rozkładu

Witajcie! Od dłuższego czasu polowałem na pewien utwór, który najpierw słyszałem w radiu, później mignął gdzieś na eska tv. Niestety niezdarny ja nie zdążyłem zerknąć tytułu. Na stronie eska.tv brak jakiegokolwiek sensownego rozkładu - więc nie mogłem sprawdzić. Otóż przypadek ciężki : - utwór stosunkowo nowy (2016 - 2018) - żeński wokal - ciężki bass (przypomina odrobinę nawet jakieś smyczki - nie żadna " łupanka") - słowa jakiekolwiek ciężko zrozumieć ( raz słyszałem to w pewnej odległości od odbiornika, dwa laska ma specyficzny akcent)

Jeżeli macie jakiekolwiek pomysły to wrzucajcie, przejrzę wszystko, pucuje mi to po głowie już dłuższy czas.

Najlepsza odpowiedź

  • edytowano 2.10.18 o 20:00 Zaakceptowana

    Witam, jak dla mnie to :"Julia Michaels - Issues"

    Zmieniony przez Cool_As_Ice

Odpowiedzi

  • Pamietasz cokolwiek z teledysku?

    Na pierwszy ogien: Feder - Goodbye

    Podziękował(a) (1)grzesiek_we
  • Klimat bardzo podobny. Kątem oka widziałem tak na prawdę, że na teledysku była tylko ta dziweczyna, żadnej bardziej złożonej akcji.

  • Wiem, że nie podałem za dużo informacji, ale jeżeli jakakolwiek lampka zapali się w głowie, wrzucajcie propozycje.

  • Sugerujac sie jeszcze tym specyficznym akcentem: Mahmut Orhan - Feel, ale to dosc popularny utwor ;)

    Podziękował(a) (1)grzesiek_we
  • Nic z takich arabskich klimatów. Masakra - pogrywam troche na gitarze, postaram sie pozniej wrzucic nawet durną melodię - zobaczymy.

  • grzesiek_weggrzesiek_we Użytkownik
    edytowano 2.10.18 o 11:25

    Do tego czasu wrzucać wszystko co wpadnie do głowy. Ozłocę jak się znajdzie :D Akcent specyficzny - miałem na myśli raczej prawie czysto Angielski - mają swoje zaciągańce.

    Zmieniony przez grzesiek_we
  • Próbowałem przegrzebać na stronie eska.tv ale nie mają żadnego rozkładu. Generalnie mogę powiedzieć że było to w granicach 9:40-10:20 dzisiaj na EskaTV, następnym utworem było out my mind od Dj Antonio

  • Dodana melodia którą zapamiętałem z tego dziadostwa

  • RRobRRob Użytkownik

    puscilem twoje granie przez wykrywacz i wyskoczyło mi

    Garbage - Cherry Lips

    ale chyba to zły strzał

    Podziękował(a) (1)grzesiek_we
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.