Piosenka Z Radia ZET Lub RMF FM

2456711

Odpowiedzi

  • Witam ja szukam piosenki która rano leci w RMF FM dzisiaj leciała ok 7.30.
    W refrenie ma "Big love" "Small World"
    Już któryś raz rano ja słyszę i nie wiem dalej co to.
  • witam szukam piosenki ze słowami refrenu : Mogę się mylić ale to tak leciało "" the a night ..... coś tam i"" tomorrow"" reszty nie pamiętam . Dziękuję Z góry
  • szukam piosenki która lecia ła tak """dołmi relec dolmi a kiu reli is from is ju dołmi re les dołmi """ sorki za bledy ale jakos tak ta piosenka leciała bardzo prosze o pomc:face-smile:
  • :face-smile:hey szukam piosenki spiewa duet i to chyba timbeland z kim jakis TJ nie wiem dokladnie znacie moze tytul dzisiaj lecialo w radiu nowa pisenka zaje....:face-monkey:
  • ta piosenka to.: ''T.I._-_Dead_and_Gone_feat_Justin_Timberlake ; D
    ja szukam piosenki co leci w RMF FM i ona jest taka troszke stara a w refrenie ,a takie słowa chybaa.. '' my bicycle''
    prosze o pomoc z góry dziękuję ; ) :face-smile:
  • mogę jeszcze dodać słowa tylko nie wiem jak sie je pisze
    jak co to sory.. xd '' ena ma ma nis luked di enser''
  • witam. szukam piosenki ktora słyszalem i nagrałem z radia zet. spiewa ja kobieta. oto link

    jesli ktos wie kto to spiewa albo co to za piosenka prosze napisac. z gory dziekuje.
  • Berenice - I'd rather sleep alone
    Podziękował(a) (1)Gość
  • o to mi chodzilo. bardzo bardzo dziekuje.
  • szukam piosenki która lecia ła tak """dołmi relec dolmi a kiu reli is from is ju dołmi re les dołmi """ sorki za bledy ale jakos tak ta piosenka leciała


    z góry dziekuje za pomoc
  • szukam piosenki która lecia ła tak"little bau bau bau men"'taki był refren
  • miałe refren bau bau bau...
  • szukam piosenki ktora laeci rano w radi, spiewa ja duet , taka romantyczna i w refrenie jest love
  • Witam i proszę o pomoc. Mianowicie szukam piosenki, którą śpiewa pewna pani. Niestety nie znam ani jej nazwiska ani tytulu. W refrenie śpiewa modelującym glosem "aaaa uuu naaaa haaa" niestety nie znam więcej słow. Proszę o pomoc! :face-crying::face-crying::face-crying:
  • witam ja szukam piosenki która leciała dzisiaj rano parę minut po 7 w radiu zet wydaje mi się, że lata '80 '90
    bardzo rytmiczna refren " oo oh it's some passion albo it's sympathion oo i can ..." prosze o pomoc
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.