Tytuł piosenki z Radia złote przeboje

Cześć! Potrzebuję waszej pomocy. Dzisiaj w okolicy godzi. 16 puszczali piosenkę która brzmiała jak stary dobry rock z lat 80'. Z tekstu wyłapałem tylko "when the lightning strikes and the thunder rolls", wokalista niewyraźnie śpiewał, a ja prowadziłem auto i nie mogłem poświęcić temu tyle uwagi ile bym chciał. W spisie granych piosenek na stronie Złotych Przebojów tego nie ma i już nie wiem gdzie tego szukać, a nie mogę się tego kawałka pozbyć z głowy. Pomożecie?

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • RRobRRob Użytkownik
    edytowano 24.07.18 o 00:28

    to bylo szybkie czy wolne nagranie?

    na poczatek strzal

    Scorpions - When the Smoke Is Going Down

    moze to tez byc

    All That Remains - The Thunder Rolls

    no to na razie tyle

    Zmieniony przez RRob
    Podziękował(a) (1)Yorhn
  • YorhnYYorhn Użytkownik
    edytowano 24.07.18 o 00:33

    Zdecydowanie szybkie i energicznie. Zaczyna się od perkusji, a konkretnie jednego talerza szybko, ale delikatnie uderzanego i co mniej więcej takt dochodzi uderzenie bębna, a potem już się rozkręca na całego. Wokalista ma typowy wokal dla rocka z lat 80' czyli raczej czysty z lekką chrypką i pazurem. Na początku też myślałem, że to może być Scorpions z racji tego, że Złote Przeboje promują teraz ich niedzielny koncert w Polsce, ale ten kawałek słyszałem już ze dwa razy jadąc autem w dużych odstępach czasu, ostatnio ze dwa tyg. temu. All that remains też nie, przeszukałem trochę neta w poszukiwaniu tego kawałka i nic...

    Zmieniony przez Yorhn
  • Joe Cocker - Don't Let Me Be Misunderstood

    Podziękował(a) (1)Yorhn
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.