Opis teledysku

Dzisiaj juz drugi temat, kolejna piosenka którą szukam to.... Słyszałem ją jakieś 10-15 lat temu u kuzyna na urodzinach, niestety on nie potrafi mi pomóc. Nie wiem, czy nie było tam jakiś elektronicznych dźwięków, ale nie jestem pewny, dlatego wstawiam w dział bardziej ogólny, a więc z lat których pochodzi. Są trzy rzeczy które pamiętam i wydają mi się charakterystyczne. W pewnym momencie teledysku pojawiał się taki pies, ruszający sama głową, takie jak stawiało się na tylnych półkach samochodów. Druga to.... W teledysku występował w pewnym momencie zielony kolor, który przeważał na ekranie, nie wiem czy nie były tam też pokazane jakieś mury starej budowli, ale tu głowy nie daje. No i trzecia rzecz, najbardziej charakterytyczna, to wykonawca, ktory wykonywał w pewnym momencie taki okrezny ruch ręką, tylko nie wiem czy zaczynał krecic przy brzuchu i tak jak wyrzucał ja nad głowę, czy zaczynał od gory i kończył przy brzuchu. Wydaje mi się także, że był ubrany w coś ala garnitur?, Coś czarnego, ale mogę się mylić. Ponad 10 lat szukania.... Ach...

Odpowiedzi

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.