Pare utworów - są sample

Witam szukam tych utworów, i konkretnych remixów (większości zwolnione tempo). Powrzucam linki i opisze :] Wszystko w zasadzie z Couba, szkoda że nie ma tam dyskusji, to bym zapytał :] W odpowiedzi prosiłbym o numerek żeby łatwiej sie odnaleźć

  1. [link:coub.com] - nic nie wiem o tym utworze
  2. [link:coub.com] - przypomina mi trochę Tony Igy - Astronomia ale to nie to
  3. [link:coub.com] - też nic nie wiem
  4. [link:coub.com] - słyszałem na paru Coubach i na youtube ale nigdzie nie znalazłem tego
  5. [link:coub.com] - Sonique - It feels so good, ale szukam tego konkretnego remixa
  6. [link:coub.com] - tak jak z 4
  7. [link:coub.com] - Ivan Gough & Feenixpawl ft. Georgi Kay - In My Mind, ale szukam konkretnego remixu
  8. [link:coub.com] - niestety nic
  9. [link:coub.com] - Nelly Furtado -Say it Right, ale oczywiscie konkrety mix szukam

I wisienka na torcie 10. [link:coub.com] - Podziele na numerki:

*10.1. Gdzieś to słyszałem ale skojarzyć nie umiem *10.2. Benassi Bros feat. Dhany - Hit my heart ale szukam tego konkretnego remixu *10.3. Nie bardzo zalezy mi, ale jak ktoś ogarnie to może byc :] *10.4. Ta sama sytuacja co 10.1, nie umiem skojarzyc *10.5. Sharam - PATT, oczywiscie remixu szukam *10.6. Ta sama sytuacja co z numerem 5 *10.7. Nie zależy mi, ale tytuł się przyda *10.8. Jak wyżej *10.9. Jak wyżej

Miedzy czasie sam szukam tych utworów jak coś znajdę wrzucę :] I ide przeglądać resztę dyskusji :]

Odpowiedzi

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.