Mało znany kawałek z listy Billboard przełom '60/'70

Z piosenką spotkałem się tylko raz na kasecie z kawałkami z listy Billboard. Była to składanka z 1969 lub sam początek '70-tych. Byl tam też utwór Popcorn - znany kawałek instrumentalny - i kilka innych równie znanych piosenek. Ta o którą mi chodzi miała ciekawy, naprzemienny układ brzmieniowy tj. klimat niepokojąco-tajemniczy (wolny) przeplatany z refrenem bardziej żywiołowym. O ile mnie pamięć nie myli - słuchałem jej kilka razy jakieś 35 lat temu - występowało tam słowo Aloha śpiewane dwukrotnie potem jakieś 3 sylaby i znowu 2 razy Aloha i jakieś 3 inne jak wcześniej sylaby rymujące się (te ostatnie to chyba słowo Today). Po tej kombinacji było śpiewane coś jak " a umma umma umma aa, umma umma umma aa, umma umma umma umma ej". Niewykluczone że w tytule było coś związanego ze śmiercią Die. No i raczej była to piosenka amerykańska.

Najlepsza odpowiedź

  • Zaakceptowana

    Znalazłem! To piosenka pt "Hallo-A" zespołu Mouth & MacNeal. A więc nie Alloha tylko Hello-A. Dzięki wszystkim za zainteresowanie i polecam odsłuchać.

Odpowiedzi

  • Właśnie sobie przypomniałem że na tej składance z piosenką którą szukam oprócz Popcorn w wyk. Hot butter była też piosenka Goody my love zespołu Rotation

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.