Szukam piosenki z zajęć Zumby

1194195197199200

Odpowiedzi

  • Poszukuje piosenki z zumby, szybka często padają słowa u u (lub woah, woah) i jest także boom boom boom boom boom boom

  • kamkotkkamkot Użytkownik

    @madziazem może to?

    Pobieranie danych...

  • Witajcie.

    Od kilku dni poszukuję jednej piosenki z zumby. W tle słychać tylko pogwizdywanie i jakiś facet śpiewa ''che che che reche che re che..'' - i to jest wszystko, bo innych słów nie ma. Jest to taki utwór na rozgrzewkę ani nie za wolny ani za szybki. Zaznaczam, że nie jest to piosenka Gustavo Limy.

  • @Sandra10 to Marimba z płyty ZIN 72

    Podziękował(a) (1)Sandra10
  • @Madziazem vengaboys-boom boom boom?

  • @kamkot dzięki bardzo za pomoc :) Znalazłam, choć nie wiem skąd pobrać sam ten kawałek w mp3. Dla zainteresowanych zamieszczam. Od minuty 0:43

  • kamkot i wajderyk niestety to nie jest to czego szukam :( jedyne słowa które tam padają to yo tengo bailar i coś tam jeszcze a potem whop whop whop whop whop woah woah coś w tym stylu

  • @madziazem Może to?

    Pobieranie danych...

  • Kasia_96Kasia_96 Użytkownik
    edytowano 19.04.18 o 20:50

    Hej hej, poszukuję trzech piosenek z zumby już jakiś czas:

    1. Piosenka zaczyna się od słów aj aj, ajajaj, rytm w stylu Michel Telo, nawet głos podobny
    2. Skoczna piosenka, w refrenie padają słowa samba (coś tam) samba he, trochę takie "karnawałowe" rytmy
    3. Taka wiejska muzyczka, w refrenie jest na końcu wersu "Marija/ Marina"

    Liczę na was, znalazłam na tym forum już kilka piosenek z mojej zumby ! <3

    Zmieniony przez Kasia_96
  • Szukam piosenki zaczyna się od Sofiaaaa później jest uno dos tres

  • Zanalazłam piosenkę, której szukałam, gdyby kiedyś ktoś poszukiwal to :

    Pobieranie danych...

  • Kasia_96 czy Twoja 1 piosenka to nie bedzie "el cheke cheke" wydaje mi się ze to jeest głos podobny do M. Telo

  • madziazem niestety nie, tamta się typowo zaczynała od słów ay ay ayayayay i nawet rytm/ melodia wydaje mi się podobne ai se eu te pego ale to nie ona :D

  • Ja cały czas poszukuje jednej hiszpańskiej piosenki cos w stylu flamenco, przypomina trochę corridę (walke toreadora z bykiem :)). I w refrenie jest "aj jaj jaj, aj jaj jaj". Śpiewa to facet. W piosence niekiedy momentami slychac jak klaszczą. Szukam jej i znaleźć nie mogę....

  • Znalazłam.

    Zamieszczam, bo wiem, ze ktos jakis czas temu tez tego szukał

    Pobieranie danych...

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.