Muzyka z filmiku

Proszę o pomoc!Jak nazywa się ta muzyka z tego filmiku?

1356735

Odpowiedzi

  • Pomóżcie poszukajcie wszystkimi waszymi sposobami, bardzo mi zależy na tej piosence!!!

  • LechuLLechu Użytkownik
    edytowano 26.03.18 o 20:26

    Cześć,

    Założyłem tu konto w sumie z nudów - panowie strzelający wyżej w westernowe klimaty myślę że się nie mylą - to gwizdy Alessandro Alessandroni:

    Pobieranie danych...
    ; Wsłuchaj się od minuty 6:11

    Jednak ten sam motyw można usłyszeć w muzycę Ennio:

    Pobieranie danych...
    Od samego początku.

    Myślę, że sporo już tego szukasz i jestes coraz bliżej, do dokładnych źródeł może uda Ci się trafić jak prześledzisz soundtracki tych flmów: A Fistful of Dollars For a Few Dollars More The Good, the Bad and the Ugly

    Zmieniony przez Lechu
    Podziękował(a) (1)wajderyk
  • wajderykwajderyk Użytkownik
    edytowano 27.03.18 o 00:49

    Dziękuje, ale niestety to nie to i już wcześniej przeszukałem ten soundtrack ale nie znalazłem . Tego utworu którego już długo szukam jest bardziej nowszy i chyba nie jest to soundtrack z jakiegoś filmu, ale mogę się mylić.

    Zmieniony przez wajderyk
  • To jest pewnie muzyka stworzona na potrzeby filmiku więc cieżko będzie coś znaleźć

  • zopperzzopper Użytkownik

    Pod filmikiem jest podany mail kontaktowy do wytwórni. Dlaczego ich sam nie zapytasz?

  • wajderykwajderyk Użytkownik
    edytowano 6.04.18 o 21:49

    Muzyka na pewno ma tytuł. A po drugie na mailu kontaktowym nie odpowiadają na pytania bo pytałem i nie dostałem żadnej odpowiedzi

    Zmieniony przez wajderyk
  • zopperzzopper Użytkownik

    Mógłbyś wskazać pod filmikiem w którym miejscu jest napisane, że nie odpowiadają na pytania jaki tytuł ma piosenka?

  • Myslałem że chodzi o rozpoznajemy.pl kontakt. Ale kiedyś pytałem i nikt nie odpowiada

  • PROSZĘ POMÓZCIE TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE!!!

  • Jeżeli nie znacie tytułów. Proszę szukajcie wszystkimi możliwymi sposobami

  • Pomózcie!!! BARDZO MI ZALEŻY NA TEJ PIOSENCE!!! Szukajcie wszędzie gdzie jest to możliwe!!!

  • wajderykwajderyk Użytkownik
    edytowano 19.05.18 o 19:33

    Piosenka nadal nie znaleziona

    Zmieniony przez wajderyk
  • Up

  • Nagranie

    Pobieranie danych...

  • Up

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.