Muzyka z Russian Music Box

1248249250251253

Odpowiedzi

  • Co to za piosenka ktoś zna ?

  • shishly_mishlysshishly_mishly Użytkownik
    edytowano 16.04.18 o 02:59
    Zmieniony przez shishly_mishly
  • crybabycrybaby Użytkownik

    Hejj, potrzebuje pomocy w odnalezieniu piosenki. Leciała ona na rmb bardzoo dawno temu. Wydaje mi się że to rok mniej więcej 2009. Ma ona animowany teledysk, nawet nie pamiętam za dobrze tekstu ale chyba było tam coś takiego "tup tup tup ruczkami, tup tup tup nudzkami"(kompletnie nie znam języka rosyjskiego) Szukam jej już naprawdę długo i nic.. Z góry bardzo dziękuje!

  • @crybaby, jest to prawdopodobnie to, czego szukasz:

    Глюк`ozа (=Глюкоза) - Дочка (2011) [Glukoza - Córeczka]

    Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)crybaby
  • Witam, oczekuje waszej pomocy. Poszukuję dwóch utworów z rmb (lata około 2008-2009) W jednym z teledysków wszystko dzieje się od tyłu, śpiewa napewno mężczyzna. Siedzi przy stole i jak wspominałem wszystko dzieje się wstecz. A druga z kolei była w miarę śmieszna, występował tam tekst "naturalnyj bolndyn" no i niestety nie pamiętam więcej szczegółów. Liczę na pomoc ;3

  • crybabycrybaby Użytkownik

    @shishly_mishly TAAKK!! To dokładnie to! Dziękuje bardzoo ;))

    Podziękował(a) (1)shishly_mishly
  • CR7CCR7 Użytkownik

    Witam, poszukuje tytuł piosenki z linku. Bardzo prosze o pomoc :)

    Pobieranie danych...

  • Ta piosenka to Целовала Наташка меня. @CR7

    Podziękował(a) (1)CR7
  • oleg_pitkinoleg_pitkin Użytkownik
    edytowano 1.01.19 o 23:36

    DJ Цветкоff & Оля Милакса - Белая ночь (Anair remix)

    DJ Cwietkof i Ola Milaksa - Bielaja noc'

    Pobieranie danych...

    Zmieniony przez oleg_pitkin
  • Słuchajcie, proszę o pomoc, 23 stycznia na kanale music box ua słyszałem pewną piosenkę, która w słowach/refrenie miała "kapitaan, kapitaaan", piosenka była śpiewana prawdopodobnie przez faceta, a później w teledysku na perkusji energicznie grała kobieta.

    Wie ktoś o jaką piosenkę chodzi?

  • Hydrom69 może "Капитан, капитан улыбнитесь.." to znana piosenka. Było wiele wersji, pierwsza bodajże z lat 30, śpiewał to też Kobzon.

  • Lusia1991LLusia1991 Użytkownik
    edytowano 14.08.19 o 22:09

    Szukam piosenki w której są słowa na twaich glazach sljozy. Na pewno śpiewała ja dziewczyna. Słyszałam ja bardzo dawno temu

    Zmieniony przez Lusia1991
  • Moze byc ten utwor z 1999 roku? Tyle ze "Na maich glazach slozy" Wirus ВИРУС - Ты меня не ищи

    Pobieranie danych...

  • Jakieś 10-12 lat temu leciała piosenka, śpiewały ją trzy dziewczyny, przebrane na biało, jakby śnieżynki. W teledysku przeważały barwy błękitne i białe.. była to jakaś świąteczna piosenka. Kojarzycie? Szukam jej od nastu lat

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.