Szukam,szukam i nic... :-(

Witam. Ciągle chodzi mi po głowie pewna piosenka, wydaje mi się, że jest z jakiegoś filmu, ale nie jestem pewna. W teledysku blondynka siedzi na wojskowym samochodzie lub w wojskowym ubraniu i śpiewa (przynajmniej tak to zapamiętałam), być może to Gwen Stefani, ale nie mam pewności, w każdym razie ładna blondynka. W dalszej części refrenu brzmi wyciągnięte "i feel", lub "i hear". To wolny utwór. Obszukałam wszędzie i nie mogę znaleźć. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam :-)

Najlepsza odpowiedź

  • Zaakceptowana

    sprawdź jeszcze faith hill-there you'll be-chociaż do opisu nie pasuje, ale jest z filmu

Odpowiedzi

  • stare to? sprawdź berlin-take my breath away

    Podziękował(a) (1)cosmonova86
  • Berlin kojarzę i niestety to nie to, chociaż też ładna :-) Wydaje mi się, że ta, której szukam jest nowsza, ale bardzo ciężko mi ją znaleźć po wspomnieniach z teledysku... W każdym razie dziękuję :-)

  • O tak, to jest właśnie to! Ale strasznie pokręciłam to, co zapamiętałam z teledysku, już teraz widzę, że jest zupełnie inny i nie dziwię się, że nie mogłam tego znaleźć, zmyliła mnie ta tematyka wojskowa. Bardzo się cieszę, że jednak wiedziałaś, o co mi chodzi, więc bardzo, ale to bardzo dziękuję i pozdrawiam :-)

  • o kurcze, fajnie, i to jest tylko dowód na to, że zawsze warto proponować nawet niezbyt pasujące do opisu rzeczy, bo przecież poszukującemu może się coś pokręcić:)

  • Dokładnie... :-) Trzeba iść w stronę wszystkiego, co się kojarzy, niekoniecznie zgodnego z opisem. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.