Co to jest za Mix?

Mam kilka mixów Disco Polo w których jest również Disco Polo Summer Party. Jest ich kilka na płycie, może pourywanych, być może w częściach. Tego nie mam pojęcia. Chciałbym się dowiedzieć co to za mixy. Mile widziany link youtube lub/i tracklista. Na dzień dzisiejszy wstawiam mix nr.1

Odpowiedzi

  • Wygląda na stronę B kasety Disco Polo Dance Mix Vol. 1 (GS 002), później wydaną na CD Dance Mix Vol. 3 (GSCD 048)

    Sprawdź inne kasety z mixami Green Stara z tamtych lat, może będą tam pozostałe mixy:

    Disco Polo Dance Mix vol. 1 - [link:discogs.com]

    Disco Polo Dance Mix vol. 2 - [link:discogs.com]

    Dance Mix vol. 3 - [link:discogs.com]

    Słoneczny Mix - [link:discogs.com]

    Summer Party Mix - [link:discogs.com] - na kasecie nie ma początkowej części z video Kirela, może jest na wydaniu CD

  • Porównałem początek i zdaje się, że pasuje do strony B. Ten od kogo to mam raczej wątpię w to, że wiedział co ściągnął i skąd. Ograniczał się on do youtube oraz chyba sobie audycje z radia nagrywał przez vlc. Dziękuję Ci za odpowiedź. Trochę zaczynałem wątpić w to, że dostanę choć tym razem odpowiedź a tu taka niespodziewanka:)

    Nie wiem czym, kim jest Kirel/Kirela ale mniejsza o to. Posprawdzam sobie niedługo i w razie czego dodam coś jeszcze z tych miksów. Fajnie, że na discogs coś jest. Nawet się nie spodziewałem tego. Mam pytanie. Nie wiesz czy został wydany singiel Play & Mix - Może, Ty i Ja? Chętnie bym posłuchał całego utworu ale coś nie mogę znaleźć. Słyszałem go jedynie w secie Summer Party Mix 1999 (tym na końcu odpowiedzi i tym, co mam w formacie .mp3. Tyle, że na tej kasecie, w mixie nie ma tego utworu ale link, który dostałem na youtube mówił o tym, że set był tworzony na podstawie kasety. Nie wiem po co ja to rozpisałem ale mniejsza z tym. Pozdrawiam:)

  • Nie wiem z kiedy jest ten utwór Play & Mix, pewnie 1998 albo 1999. Kirel to gość, który wrzucił Summer Party Mix na youtube, znany z tworzenia video mixów disco polo. Według opisu youtube film był tworzony na podstawie płyty, nie kasety. Podejrzewam, że początkowe utwory (w tym Play & Mix) są z mixu, który był tylko na wersji CD - niestety nie mam zdjęcia ani tracklisty. Słoneczny Mix też miał wersję CD z dodatkowym mixem "Five Mix" - I to i owo / Królową bądź / Słodkie babe / American boy / Co czeka nas / Twe oczy / Jesteś wielkim spełnieniem (wg foto tylnej okładki).

  • Racja. Spojrzałem na jeden z moich tematów, wszedłem link i mówisz o tym właśnie linku, który jak teraz widzę sam mi go podesłałeś. Racja - tam pisze, że na podstawie płyty jest. Mój błąd. Kasety jak zauważyłem różnią się trochę od płyt nie ma znaczenia w jakim gatunku muzycznym. Nie potrzebuję zdjęć. Jak będę miał okazję poszukam sobie na allegro tych kaset. Ciekawe są szczerze mówiąc. Co do ostatnich utworów coś kojarzę, że w którymś z miksów one były. Co do Jesteś Wielkim Spełnieniem gdzieś tam była w nich wersja (Cover), nie oryginalna ale też jest fajna:)

  • Albertk1990Albertk1990 Użytkownik
    edytowano 3.03.18 o 11:23

    Niestety @gravitator reszty moich mixów nie mogłem namierzyć. Wiem, że niektóre są jakimiś dziwnymi setami. Niekiedy sama melodia leci lub dziwne remixy. Może Ty dałbyś radę namierzyć choć dwa. Na razie podam stworzoną przeze mnie tracklistę z jednego. Disco Polo Mix DJ Kciuko: 01. Power Play - Gdy jesteś ze mną 02. Maxel - Fale niebios 03. Junior - Czemu los tak chciał 04. Neo - Uwierzmy w siebie 05. BFC - Powiedz mi 06. Boys - Jesteś Szalona (Spanish Version) 07. Focus - Pocałuj mnie 08. Junior - Dzięki Tobie 09. Boys- Jaki piękny świat gdy się ma 20 lat 10. Dass - Chciałbym Ci powiedzieć 11. Focus - Wczoraj Ją poznałem 12. Focus-Nóżki 13. Maxel - Już Nie Jesteś Sam 14. Łukash - Nie wiem sam

    Zmieniony przez Albertk1990
  • Wygląda na jakąś domową samoróbkę, wyszukiwanie "DJ Kciuko" nic nie znajduje, a utwory są z różnych wytwórni, co w oficjalnych wydaniach disco polo się raczej nie zdarza.

  • Ja takie coś znalazłem ale to będzie na tyle: [link:nuteczki.eu]

    No ale dzięki za próbę i potwierdzenie moich podejrzeń. Faktycznie ten set jakoś dziwnie brzmi tak jak i kolejny, który mam. Jedne fragmenty trwają dłużej, drugie krócej. W niektórych przez kilka sekund sama melodia trwa.

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.