"Wybacz nie wiedziałem wybacz okłamałem wybacz mi " Kojarzy ktoś ?

Witam serdecznie mam troszkę mała misje dla was wczoraj wracałem w NL i na płycie leciała piosenka w którym były słowa "Wybacz nie wiedziałem wybacz okłamałem wybacz wybacz mi" i refren " Lajla lajla lajla lajla lajla lajla laj 2x" ktoś może zna tą piosenkę ? Piosenka jest stara ja jej znaleźć nie mogę choć słowa takie proste prosze was o pomoc z góry dzieki i pozdrawiam :)

Odpowiedzi

  • RRobRRob Użytkownik

    Google mówi że to

    Cliver - Proszę wybacz

  • Wlasnie szukałem znalazłem lecz tego refrenu nawet nie ma nie ma szans ze to jest jakis remix orginalna piosenka nie wiem jak tego szukać pytałem nawet mamy haha i nie przypomina sobie nie wiem czy pisac do znajomego starego troche wstyd xD ale wiem ze taki był ref w tym jak pisałem szukam dalej jak znajde napisze hehe ale dzieki za wszystko :)

  • BogdiBBogdi Użytkownik

    Kiedyś piosenkę z podobnym refrenem wykonywał Kris...lub jakoś tak :).Tekst i muzyka z tego co pamiętam Krzysztof Krawczyk ale wydaje mi się że to nie ten Krawczyk. Piosenka ma już kilka lat i była wydana przez firmę Blue Star. Ja ją miałem na jakiejś składance i nie wiem czy to nie było w okresie kiedy nagrywał Rytm piosenkę "Lato"

  • BogdiBBogdi Użytkownik

    Proszę wybacz nie wiedziałem Proszę wybacz okłamałem Proszę wybacz, wybacz mi.

    Dziś widzimy się ostatni raz To ostatnia noc przed nami jaką los nam dał W moje dłonie otrzyi łzy I powiedz czy wybaczysz mi

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.