Co to Za Utwór ( Opis Teledysku )

12930313234

Odpowiedzi

  • Siemka. Czy ktoś może zna teledysk gdzie muzycy spiewają na piasu (ale nie jest to na plaży) o jakieś dziewczynie. Na koniec teledysku jest pokazana dziewczyna z teledysku a na nia nie wyraznie mucycy którz siewali. Chyba posenka miała w tekscie "to dziś " lub "siedziała sobie". Piosenka jest chyba z 2015 roku
  • befudlbbefudl Użytkownik

    Dołączam się do pytania Gościa dotyczącego teledysku z "Facet plynie lodka w nocy, zdaje sie ze nie sam, ale do konca nie pamietam, co wazniejsze doplywa do bialego namiotu malego, oswietlonego..." Minęło trochę czasu... ktoś coś może wie :)))))))))))))))) Pamiętam,że w teledysku był też motyw z wiszącymi ludzmi. No i biały stwór/potwór/yeti ???

  • Kto wie jak nazywa się utwór w którego teledysku 5 dziewczyn chyba wchodzi do pokoju grają w karty w rozbieranego pokera a potem okładają się poduszkami i idą pod prysznic fajna nutka jak dlamnie podobna do Sexy papi ale to nie to

  • giguklugiguklu Użytkownik

    trochę pasuje uniting nations-out of touch

  • Nie to nie to na początku one są ubrane w białe koszulki i spudniczki krótkie wchodzą do pokoju zwykłego grają tak jakby w pokera i potem się rozbierają do bikini i potem oblewają się prysznicem i tak jakby ta piosenka po hiszpańsku była

  • Pola86PPola86 Użytkownik

    Pobieranie danych...
    ?

  • @Mackilow

    Isabela - Isabela

    Podziękował(a) (1)Mackilow
  • O kurna no isabela dzięki wyleciało to z głowy

  • Szukam tytułu piosenki: Dziewczyna (blondynka)śpiewa (moze troszkę rapuje), ale to raczej wolna piosenka. W studiu nagraniowym. Sprzęt obsługują młodzi chłopcy (ubrani na ala raperzy). Piosenka nie jest polska. Pomoze ktoś? :)

  • Szukam piosenki którą jakoś niedawno, w grudniu słuchałam na esce. Teledysk był tak jakby kreskówką czarno białą i był tam chłopak i dziewczyna, chłopak umarł i duch z niego jakby wyleciał. Piosenka jest stara ale nie aż tak bardzo, ma może 8/9 lat. Bardzo mi to potrzebne więc prosze o pomoc!!

  • One T & Cool T - The Magic Key

  • BOZE DZIĘKUJEEE ❤

  • Poszukuję piosenki, która kiedyś była bardzo znana i często puszczana w tv. Były to lata 2005-2012. Jedyne co pamiętam to fragment teledysku, z pieskiem z kiwającą głową i że chyba śpiewał ją czarnoskóry mężczyzna. Sorki za tak krótki opis, ale mam ją w głowie od kilku dni i nie mogę sobie przypomnieć co to było i dokładnie kiedy to było. Na pewno było znane.

  • Sprawdz OutKast - Ms. Jackson, ale to kilka lat starsze.

    Podziękował(a) (1)apocalypto
  • Nie wierzę, że ktoś znał odpowiedź na podstawie mojego marnego opisu. Dzięki Wielkie LesteroV!

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.