Co to do diaska jest?

Nie mogę rozgryźć co to może być za utwór. Mam go bo mam ale w składance Audio CD i nie jestem pewien czy widziałem kiedyś tego tytuł i ew. wykonawcę.

Odpowiedzi

  • PomelovaPPomelova Użytkownik
    edytowano 18.01.18 o 21:53

    No zespół to Vavamuffin, ale tytułu tej piosenki nie znam ;)

    Zmieniony przez Pomelova
  • Tak też mi się zdaje, że to ten wykonawca. Przesłuchałem całe albumy Vabang! 2005 oraz nowszy jak na razie i jeśli dobrze myślę wszystkie utwory tego wykonawcy na chomikuj i nic. Jeśli mnie pamięć nie myli to jakieś połączenie utworu give me one love z czymś jeszcze. Nie wiem czy to jakiś remix czy co. Czy miałem to kiedyś podpisane w formie .mp3. Znalazłem do tego na płycie jakąś inną wersję Babilon Da Bandit, której nie mogłem na razie znaleźć w sieci. Przeszukałem tylko te albumy dlatego, że wszystko co mam na płytach audio jest z tamtego okresu czyli dokładnie 2005 rok.

  • Tutaj być może da się odkryć co to za tytuł ale raz mi działa ta strona, raz wyskakuje, że jej nie odnaleziono a jeśli już wejdę to jestem na którejś podstronie a nie mogę na wcześniejsze wejść z powodu wyżej wspomnianego komunikatu [link:reggaenet.pl]

  • To na pewno oni. Tak jak mówisz, to połączenie utworów. Odnalezienie tytułu może nie być łatwe, sama mam jeszcze na płytach piosenki, których nie można już znaleźć w internecie. Z ciekawości poszukam w czeluściach mojego komputera, może też gdzieś to mam? Wiem, że słyszałam już ten utwór.

  • PomelovaPPomelova Użytkownik
    edytowano 19.01.18 o 16:26

    Póki co, znalazłam tylko to. Może to była piosenka-freestyle, którą śpiewali tylko na koncertach i nie została wydana na żadnej płycie?

    Pobieranie danych...

    Zmieniony przez Pomelova
  • No to to ale no może i już nie być tego w sieci. Możesz mieć rację zważywszy na to, że wielu utworów wiele starszych nawet nie ma a niektóre z nich ledwo co znalazłem. Jeśli faktycznie nie ma tego to może będę miał szczęście i sam tytuł jakimś cudem dostanę. Nawet midomi czy shazam nie znalazł tego ale skoro wrzuciłem tu nie koncertową zrippowaną wersję .mp3, którą nawet nie mam pojęcia skąd mam to musiał istnieć chociażby nie wiem.. singiel.

  • W każdym razie dziękuję za zainteresowanie i cień nadziei koleżanko.

  • Nie ma sprawy. Nie trać wiary, może gdzieś w odmętach internetu się w końcu znajdzie :)

  • Wiesz, jest kilka rzadkich rzeczy z tej kwestii przez które mam resztki nadziei.

  • Hej Pomelova. Chyba jednak nie będę chciał wiedzieć tego tytułu. Postanowiłem jednak zmienić moje plany odnośnie moich składanek.

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.