Muzyka z reklamy

Piosenka której znam słowa, a nie mogę znaleźć.

Witam.

Proszę Państwa otóż w wakacje 2017 byłem bardzo często bywalcem sklepu H&M. Leciał tam utwór, który scharakteryzować mogę tym, że był bardzo spokojny, śpiewany przez kobietę, utwór przypominał raczej kołysankę którą można zaśpiewać dziecku.

Słowa które były w refrenie (na 99% ! ) to: Baby come home tonight...... this what you say (said) was right... i tak ze dwa, trzy razy.

Druga piosenka również z tego sklepu, również w wakacje, śpiewana także przez kobietę. Piosenka bardzo spokojna, na 80% przed refrenem jest śpiewane: I could be, youuur world, yoour world.. a sam refren: Youuu, youuu got meeeee, sooooooo ooo! (...) i znów Youuuu, you got meeee.

Dowiedziałem się, że piosenki w H&M to utwory stosunkowo nowe, zatem jeżeli te piosenki pamietam z sierpnia, lipca, to prawdopodobnie powstały wtedy, lub czerwiec maj, kwiecień, bardzo mało prawdopodobne że są starsze.

Bardzo proszę państwa o pomoc!

Jestem w stanie sowicie wynagrodzić osobę która wskaże mi jedną z tych piosenek. Na tyle długo ich szukam, że myślę, że 100zł za piosenkę będzie odpowiednią kwotą. Pozdrawiam

Odpowiedzi

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.