Prosze o rozpoznanie

Znana piosenka, na pewno kazdy ja slyszal a nie moge sobie przypomniec: taki fajny chillowy klimat, spiewa kobieta. Slyszalam koncowke wiec nie jestem pewna czy i jakie mogly byc slowa (wtedy bym znalazla pewnie). Po angielsku, nie nowa, obstawiam lata 2000. Charakterystyczna wokaliza w refrenie "ouaa" cos jak "oh I" :) i trzy dzwieki klawiszy / fortepianu. Taka piosenka, ktora kojarzy sie z radiem noca.

Odpowiedzi

  • Tak sobie przypomnialam, ze slowa byly raczej jak "I am free" albo "oh we" (brzmi jak -ouii)

  • Może to?

    Pobieranie danych...

  • Dzieki za probe, to co szukam to typowy chillout, spokojna i wolna muzyka. Uslyszana ostatnio w niekomercyjnym radiu bez playlisty.

  • Dopiero po wklejeniu zdałem sobie sprawę, że ta piosenka nie za bardzo pasuje pod opis. Może coś Norah Jones ? Ona ma takie chilloutowe kawałki, aktywna jest właśnie gdzieś od 2001 roku, jej niektóre piosenki pojawiały się w komercyjnych radiostacjach, ale głównie grają ją w niszowych. Dużo stycznych, sprawdź to i powiedz czy chociaż głos podobny.

    Pobieranie danych...

  • Prawdopodobnie chodzi o to.

    Pobieranie danych...

  • Dziekuje, ale nie to. Bardziej downtempo praktycznie bez bitu. Caly czas szukam tez, nie moge sobie przypomniec gdzie ja zwykle slyszalam, pewnie jakis mix, moze Suicide Sheep? Probowalam zanucic ale nie trafiam w dzwieki :)

  • aniastwaaniastw Użytkownik
    edytowano 13.09.19 o 09:52

    Pobieranie danych...
    znalezione przez przypadek oczywiscie :)

    Zmieniony przez aniastw
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.