Ludzie, pomóżcie, zaraz zwariuję :)

2»

Odpowiedzi

  • Proszę wybacz ale Twoje nucenie skojarzyło mi się z -> Maggie Reilly - Everytime We Touch

  • RRobRRob Użytkownik

    heh a mi sie skojarzylo z U2 Miss Sarajevo

    tylko że to spokojne nagranie a szukamy chyba czegos szybkiego możliwe że dyskotekowego.

    ej, w tej piosence co szukasz są gitary czy sam plastik tzn. syntezatory

  • suzi88ssuzi88 Użytkownik

    RRob, bardziej syntezatory. Wiesz, u nas w pracy non stop gra RZP i to jeden z tych ich numerów z lat 80.

    Werk, Meggie jest super, ale to coś "męskiego" :)

  • RRobRRob Użytkownik

    nosz kurna mam to na koncu języka. Kojarzę, wiem że to nawet mam gdzies w zbiorach.

    jakby dalo radę moglbys zanucic dalej po refrenie? jak nie da rady to trudno. nic sie nie stanie

  • suzi88ssuzi88 Użytkownik

    RRob, nie dam rady :/. Wiem tylko, że ten refren jest tak jakby 2 razy powtórzony w ten sposób, w który "zanuciłem". Jakbyś coś odnalazł, daj znać :)

    pzdr

  • giguklugiguklu Użytkownik

    a jak moje propozycje z 1 strony?

  • suzi88ssuzi88 Użytkownik

    giguklu, niestety nie. Beds are burining nawet w tych komercyjnych stacjach lecą i to od razu wykluczyłem, classix też nie. ale dzięki za próbę :)

  • giguklugiguklu Użytkownik

    no właśnie, a jak oceniasz popularność tej piosenki? często leci w różnych stacjach, czy jest to raczej jakaś rzadka perełka?

  • Pozwolę sobie wrzucić jeszcze jedną propozycję: Midge Ure - If I Was

    Pobieranie danych...

  • Pobieranie danych...

    Możesz też próbować szukać pod poniższym linkiem i zmieniać roczniki :)
    Dużo słuchania, ale jeśli to kawałek stosunkowo znany, to musi znaleźć się na którejś liście

    Pobieranie danych...

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.