dwie piosenki - jeden wykonawca?

Te dwa nagrania już kiedyś tu wrzucałem, niestety nie znaleziono ich. Dlatego ponawiam i wrzucam je w jeden wątek, ponieważ mam wrażenie, że śpiewa je ta sama kobieta. Barwa głosu i rytm jest bardzo do siebie podobny, przy czym to jedno jest po francusku. Ale za to w tym drugim pojawia się pod koniec: ''Look at me, look at me, look at L'AMOUR and...''. Może to nie przypadek? Nie wiem, aczkolwiek mam nadzieję, że ktoś to znajdzie. utwory te nagrane zostały przed laty na kasetach, chyba nawet na tej samej. i nic więcej na ten temat nie potrafię powiedzieć.

Odpowiedzi

  • RRobRRob Użytkownik
    edytowano 12.12.17 o 18:57

    Pobieranie danych...

    to drugie nagranie to chyba kogoś innego bo to co podałem to był tylko jeden singel i tyle ich widziano

    Zmieniony przez RRob
    Podziękował(a) (1)erik96
  • ajjj, fajnie, że znalazłeś ale ta wersja jest instrumentalna, a moja jest śpiewana.... skoro to tak mało znany zespół, tytuł zbyt banalny to znalezienie wersji śpiewanej jako cover tego co mi podałeś może graniczyć z cudem :-/

  • ale wielkie dzięki, bo na podstawie tego tytułu już znalazłem. sam w to nie wierzę :D

    Pobieranie danych...

  • Ponawiam, bo wciąż drugi utwór nie znaleziony. Sam go szukam na własną rękę i też nic z tego nie wychodzi. Liczę, że trafi się ktoś, kto go zna.

  • TeDeTTeDe Użytkownik

    Ten drugi utwór to Gemini - L' amour interdit

    Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)erik96
  • erik96eerik96 Użytkownik

    Wielkie dzięki!!

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.