Piosenka w stylu Modern Talking

Szukam piosenki w stylu Modern Talking, która pojawiła się parę dni temu na zakończenie programu "Jaka to melodia?". Dosyć często leci w radiu, wpada w ucho. Przesłuchałem składanki z lat 80-tych na Youtubie, popularne piosenki zespołów podobnych do MT na Spotify i nic.

Męski wokal, dosyć spokojny, stonowany. Refren śpiewany wyższym głosem. Nie znam się na nutach, ale pierwszy wers refrenu to cztery nutki "schodzące niżej" i słowa jakby "Come to me". Drugi wers podobnie, ale ostatnia nutka "wyżej". Czwarty wers refrenu na wysokich nutach, słowa jakby "I'm so .....", po czym melodia kontynuowana jest przez sam keyboard trochę do góry i na dół.

Z góry dzięki za podpowiedzi :)

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • RRobRRob Użytkownik
    edytowano 30.11.17 o 18:37

    na początek kogoś takiego jak Mark Ashley sprawdzałeś? Bad Boys Blue, Silent Circle, London Boys...

    bez sampla ciężko będzie

    Zmieniony przez RRob
  • Tak, przeglądałem też np. Secret Service, Blue System, Fancy, Radiorama... Po 10 ich największych przebojów i nadal nic. Piosenkę wykonywał chyba jeden facet po 50-ce, o przeciętnym wyglądzie, dosyć wysoki z krótkimi ciemnymi włosami.

  • RRobRRob Użytkownik

    Niestety nie oglądam Jaka to melodia

    jakby dało radę to zagwiżdż do telefonu i nagraj, a potem tu wrzuć, oczywiście jeśli możesz, bo to zwiększa szanse, że się komuś skojarzy

  • Mniej więcej tak brzmi refren, później od razu leci już zwrotka.

  • To to, wielkie dzięki! :-D

  • RRobRRob Użytkownik

    mnie jednak zastanawia inna rzecz.... gdzie ty w OMD widzisz podobieństwo do Modern Talking?!!

  • w melodii

  • RRobRRob Użytkownik

    lata świetlne jedno od drugiego...

    Podziękował(a) (1)jfdkrli
  • Dziękuję za cenną uwagę i pozdrawiam.

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.