Muzyka z zapowiedzi

Była zwiastunem w Polskim Radio (piosenka w języku ang., w refrenie:"lajlalaj lub najnanaj"

Była zwiastunem/czołówka () w Polskim Radio (piosenka w języku ang., w refrenie:"laj la laj - laj la laj la laj la laj" lub -analogicznie - z tym że literkę "L" zmieniamy na "N") naj na naj...". Nie wiem dlaczego kojarzę ją z programem II PR a może IV PR...głowy nie dam, bo to może być i "trójka". W każdym razie były to audycje wczesno lub późno popołudniowe. Program spokojny, jak ta nostalgiczna, jakby wędrowna - ballada piosenka. Być może to utwór retro - utrzymany w stylu starszym, bo brzmi chyba tak, jakby powstał w latach 60',70'. Od lat szukałam po frazie, także i w inny sposób tego utworu w i-necie (co jakiś czas) i nadal go nie odnalazłam. Wydaje mi się, ze jest mało znany i raczej nieposzukiwany./ Program był nadawany w latach 80' a może 90'. Jeśli znajdzie się ktoś, kto go kojarzy i w dodatku jeszcze wie, jak go namierzyć, będę pełna uznania -) (y) i naprawdę uradowana. Czekam na odzew. Ps. Utwór to nie jakiś tam chłam, no wiecie...-). Męczy mnie to i nawet jeśli teraz nie będzie tak poruszający w odbiorze, jak przed laty, to i tak chcę wiedzieć, co to za utwór i posłuchać go jeszcze raz a może i częściej.

Najlepsze odpowiedzi

  • edytowano 25.11.17 o 20:10 Zaakceptowana

    a zanucić się nie da? ;)

    mi się nasuwa na razie Simon & Garfunkel - The Boxer

    to laj la laj jest tak bardziej od polowy utworu od 3 minuty 20sekund

    Zmieniony przez RRob
  • Zaakceptowana

    No nie wierzę, że mi się tak udało prawie z niczego. ,,ze jest mało znany i raczej nieposzukiwany" to mnie trochę zmyliło, bo nagranie ma przecież dwadzieścia milionów odsłon na youtube.

    Odwdzięczyć się możesz wciskając ,,podziękuj" z tym kciukiem, by zostało oznaczone na zielono, czyli że znaleziono

Odpowiedzi

  • Witaj RRob. DZIĘKUJĘ. Odnaleziony (y) Jak mogę się odwdzięczyć? Zanucę i ponucę jeszcze nie raz. ;) Pieknie (y)

    Podziękował(a) (1)RRob
  • No cóż. Nie miałam pojęcia, ze coś tak popularnego, będzie tak mi nieznane -). Zobaczyłam te liczby po włączeniu yt -) i szok. Po prostu przywykłam do tego, ze mam bardziej niszowy gust muzyczny a tzw. przeboje i popularne utwory mi sie nie podobają. Od lat nie słucham radia i nie oglądam telewizji. Mam swój kanał na yt. Moje kolekcje, dużo o mnie mówią. -)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.