piosenka z radia złote przeboje, ciężki przypadek

«13456712

witam! korzystając, że są tu naprawdę świetni detektywi zadam pytanie o piosenkę, którą szukam już od dawna. Jest to na pewno strasza piosenka, bo leciała w radiu złote przeboje, ale nie chce określać jakie to lata, bo nie chce wprowadzić w błąd..niestety nie mam pojęcia jakie są słowa, bo kurde myslałam, ze odszukam tę piosenke w ''co gralismy'' ale akurat była luka w liście-porażka! w każdym razie piosenka ma takie brytyjskie klimaty, ale mogę się mylić..śpiewa najpierw gość sam a w refrenie jest więcej głosów może 2 może kilka...ogólnie piosenka jest w stylu simona&garfunkela takie coś jak np. mrs robinson...wydaje mi się, ze w refrenie padają słowa how could i..will i ever??? ale nie jestem pewna..wydaje mi się, tez ze piosenka była na jakims filmie serialu? ale tutaj tez nie mam pojecia...gdyby miało to pomoc mogę wrzucić tu plik jak nucę ten utwór, ale nie wiem czy to coś pomoże bo fatalnie nuce

Najlepsza odpowiedź

  • Zaakceptowana

    tak sobie przypomniałem, ech może teraz

    World Party - Is it Like Today

Odpowiedzi

  • dawaj nucenie:)

  • Pobieranie danych...
    tu jest takie stare co już kiedyś nagrałam, z góry przepraszam ze kalam uszy.... jak coś to mogę jutro postrać się nagrac coś lepszego, ale niestety jestem beztalenciem strasznym...

  • do nucenia mi nie pasuje, ale do słów trochę creedence clearwater revival-have you ever seen the rain

  • a to nucenie z czymś mi się kojarzy, no ale nie mogę jeszcze na to trafić w przepastnych zbiorach mojego łba:)

  • niestety to nie to, akurat znam te piosenkę :) głos tego gościa jest zupełnie inny nie taki charakterystyczny..bardziej taki w typie właśnie simona&grafunkela

  • za chwilę spróbuję jeszcze jedno nagranie z nuceniem zrobić może wyjdzie lepiej

  • wrzucam nowe nucenie, jakby był problem z plikiem to mogę postarać się o inny format

  • up

  • No mordeczki walczcie!

  • RRobRRob Użytkownik
    edytowano 13.11.17 o 11:58

    eeech, ciężko cokolwiek wymodzić z tego. Wczoraj myślałem, że to The Beatles (All You Need Is Love), ale skoro Paula Simona i Arta Kędzierzawego znasz, to chyba i tą powyższą tym bardziej.

    Dzisiaj skojarzyło mi się to ze Sparks - All You Ever Think About is Sex ale zbyt synthpopowe klimaty i wątpię by to puszczano w Złote Przeboje, bo to jakimś superhitem nie było w PL.

    Jak coś sobie jeszcze przypomnę to dopiszę

    Zmieniony przez RRob
  • To Sparks to jest zupełnie nie takie, to w ogóle nie jest taka piosenka taneczna.. tak jak napisałam bardziej w typie simona&garfunkel takie w miarę spokojne i najpierw gościu śpiewa sam a później jest na dwa głosy albo więcej refren

  • wierze w Was

  • DJ_Osama_Spin_LadenDJ_Osama_Spin_Laden Użytkownik
    edytowano 14.11.17 o 14:15

    Pamiętasz kiedy mniej-więcej leciała ta nuta w radiu? Zawsze można sprawdzić topki z danego miesiąca :)

    Zmieniony przez DJ_Osama_Spin_Laden
  • Właśnie kurde mam takiego pecha, ze jak ta piosenka leciała w radiu to doskonale zapamiętałam datę i godzinę ale była 10 minutowa luka w tym spisie i nie było akurat to napisane! A najgorsze jest to ze 2 razy tak miałam jak szukałam różnych piosenek.. No i od tej pory minęło jakieś 4-5 lat i zaczynam się zastanawiać czy ta piosenka to nie jest jakieś moje urojenie, bo nikt nie ogarnia ????????????

  • up

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.