Czy istnieje taka składanka?

jakoś w latach 2003-2004 znalazłem płytę. Nie była porysowana, więc z ciekawości wziąłem i włożyłem do odtwarzacza w wieży. To było nagrywane/przegrywane Audio CD dlatego nigdy nie znałem ewentualnego tytułu składanki.

Z utworów pamiętam jedynie: Black Eyed Peas - Shu Up oraz Groove Coverage - Poison. Być może było coś polskiego, ale na pewno był sam Hip-Hop. Żadne O-Zony, Britney Spearse i inne zjedzone już utwory.

Głupi byłem i dawno się tej płyty pozbyłem, bo uznałem, że nie będzie mi się chciało więcej jej słuchać, do tego nieco ją zjechałem ciągłym słuchaniem.

Odpowiedzi

  • WiLLYWWiLLY Użytkownik

    Może VIVA na 10-lecie?

  • Hej. Znaczy się to? [link:gandalf.com.pl] Jeśli tak to nie ma tych utworów i na pewno nie było Łzy czy Feel'a. O nim nawet wtedy nie słyszałem, póki w Esce go nie usłyszałem.

    Jeśli to nie jest to, to proszę o jakiś link, gdyż niczego innego nie znalazłem.

  • Btw. Tam nie było dance czy Pop. Muzyka najwyżej z 2005, w tamtych latach ją znalazłem.

  • No jednak jest tu odrobina popu, wsłuchując się w utwór poison. Przesłucham trochę albumy, które znalazłem z zawartymi obyma utworami i może jeszcze coś znajdę. A może płyta jeszcze gdzieś leży. Jeśli tak to będzie większa szansa na odtworzenie jej i znalezienie odpowiedniego albumu jeśli nie są na niej nagrane przypadkowe utwory.

  • Znalazłem 2 takie składanki z 2004 które zawierają oba wymienione przez Ciebie utwory. Sprawdź je tutaj :)

    Eska Hity Na Czasie 4 [link:discogs.com]

    Radio Zet Tylko Wielkie Przeboje Na Lato [link:discogs.com]

  • Kurty. dziękuję, ale z tego, co mi się zdaje, to była amatorska playlista. Płytę znalazłem, wszystkie utwory mam. Większość to polski Hip-Hop, jest też The Black Eyed Peas, i Szalała (Q-Bass Polski) remix, czy coś w tym stylu).

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.