Czym i jak zrobić przejście między utworami tak aby...?

Tak aby się jeden utwór jeszcze nie skończył a drugi zaczynał? Nie wiem gdzie to mogę w sieci napisać więc może tutaj przyjmiecie takie pytanie.

Odpowiedzi

  • Nie no tak to sobie mogę połączyć przez Audacity. Nie zrozumiałeś mnie trochę chyba. Chciałbym przesunąć następny utwór aby zaczął grać już kilka sekund przed zakończeniem pierwszego a pod tym linkiem jakoś mi się nie udało.

  • Aby początek grał razem z końcem.

  • RRobRRob Użytkownik
    edytowano 3.11.17 o 17:46

    To zależy od odtwarzacza, jaki masz player. Ja na przykład używam JRiver Media Center i tam jest opcja nakładania się piosenek możesz nawet ustawić ile sekund ma trwać ta zamiana. Jest tam też więcej opcji np. nie ma drażniących przerw między nagraniami - szczególnie wnerwiało mnie to na nagraniach z koncertów, po przerzuceniu się z Windows Media lub Winamp a nawet z Foobara nie mam już problemów. Jedyny minus -program ten jest płatny...

    PS. Tu możesz sobie ściągnąć i sprawdzić masz całe 30 dni by sobie na nim słuchać za darmo

    [link:instalki.pl]

    jakby co to podam gdzie w opcjach ustawiasz nachodzenie piosenek na siebie.

    Zmieniony przez RRob
  • Miałem go przez chwilę aby upodobnić kiedyś win XP do 7. Oczywiście wypróbuję i chętnie skorzystam z rady na temat ustawienia nachodzenia piosenek. O właśnie - dobrze to nazwałeś. Nie wiedziałem jak to określić RRob.

  • mój projekt będzie trudniejszy niż myślałem. Chciałem sobie stworzyć ostatnio dodany fragment z kasety B.W. aby był w lepszej jakości i lepiej się go słuchało. Fragment utworu, który miałem nałożyć Easy (Feel The Groove Remix) leci również równo z następnym fragmentem piosenki (Stargo) i kończy się dopiero przed utworem (Les Negresses Vertes)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.