Muzyka z Russian Music Box

1248249250252254

Odpowiedzi

  • @ CR7
    Dowiedziałem się że jest to ukraińska pieśń narodowa o tytule "СИДЖУ Я КРАЙ ВІКОНЕЧКА" ale artysty nikt na razie nie może namierzyć :/

    Podziękował(a) (1)CR7
  • CR7CCR7 Użytkownik

    Dziękuje chociaz za taka odpowiedz. Jesli jednak mielibyscie dokladny tytul to prosilbym :)

  • Wita słyszałam na ru tv piosenkę było 2 facetów i dwie albo 3 kobiety jeden facet siedział w fotelu i śpiewał w urywkach było ze chłopak miał wypadek ona potem czuwała przy nim w szpitalu

  • co to za rosyjska piosenka ? prosze o rosyjskie znaki jak i polskie znaki

  • werk512werk512 Moderator
    edytowano 3.06.16 o 06:25

    @ Kubek87
    znalazłem coś takiego Експрес(Экспресс) - Незабудки /Ekspres(Ekspress) - Nezabudky/

    Zmieniony przez werk512
    Podziękował(a) (1)Kubek871
  • dzieki

    pzdr

  • Pomocy ! Słyszałem wczoraj piosenkę rosyjską/ukraińską, której tytułu nie znam. Wiem tylko, ze w refrenie było cos w stylu "i do. What can i do" i tak kilka razy. Proszę o pomoc!

  • to rosyjska gra slow Pajdu wodki najdu (pojde znajde wodki) Ноггано ft. QП - Водка

    Pobieranie danych...

  • Witam!

    Poszukuję rosyjskiej/ukraińskiej piosenki, do której teledysk kręcił się wokół młodych ludzi (a dokładnie chłopaka i dziewczyny) z białymi włosami. Z czego pamiętam, sceneria była w barwach niebieskich. Jeszcze dodam, że piosenka ta na pewno jest z 2017 roku.

    Z góry dziękuję za odpowiedź!

  • SchmeichelSSchmeichel Użytkownik
    edytowano 3.08.17 o 17:37

    Szukam dosyć starej piosenki, śpiewa mężczyzna, włosy chyba brązowe, niepoukładane, długie. Z tego co pamiętam ma na sobie czerwoną kurtkę skórzaną. W piosence napewno pada słowo ja tibia obrzygaju, czy jakoś tak. Możliwe, że gość chodził po Placu Czerwonym, ale tego w 100% nie jestem pewien. W sensie ma z 5-6 lat.

    Zmieniony przez Schmeichel
  • axmaaxm Użytkownik

    Czy zna może ktoś tytuł pierwszej piosenki z góry wielkie dzięki za odpowiedź

    Pobieranie danych...

  • Руки Вверх - Чужие губы

  • witam poszukuję piosenki z Russian Music Box śpiewa ją kobieta i mężczyzna tak mi się wydaje teledysk zaczyna się gdy siedzą na stopniach szkoły którą wysadzili jedyne słowa jakie pamiętam to: ja tjebia lublu (czy jakoś tak)

  • homerhomer Użytkownik

    Szukam rosyjskiej rapowej piosenki która w refrenie miała słowa 'cośtam cośtam what you say cośtam cośtam to get away'. Niestety więcej informacji nie mam. Słowa były śpiewane przez zmodyfikowany komputerowo, prawdopodobnie kobiecy głos. Rapowało kilku raperów więc zgaduję że albo był to jakiś rapowy zespół albo utwór jednego wykonawcy ze zwrotkami gościnnymi. Pozdrawiam.

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.