Piosenka, której teledysk widziałem na Viva Polska w latach 2006-2008

Witam! Na wstępie chciałbym powiedzieć, że niedokładnie pamiętam który dokładnie to był rok, ale na pewno było to przed rokiem 2009 i po roku 2005. Ale przejdźmy może do teledysku. Pamiętam, że główną bohaterką była stara kobieta z siwymi włosami (albo taki mocno utleniony blond). Po latach zastanawiam się czy czasem dla podkreślenia komizmu nie był to przebrany facet, ale pewności nie mam. Jedną z charakterystycznych rzeczy jakie zapamiętałem, to sceny gdzie w jakiś sposób znalazła się w jakimś wielkim klubie nocą, gdzie tańczyło bardzo dużo młodych ludzi i ona wydawała się zszokowana. Na końcu teledysku ktoś dał jej takie różowe lub czerwone okulary przez które widziała wszystkich w klubie kompletnie nago! Potem kamera przez jakiś czas pokazywała "widok" z jej oczu, wszyscy byli nadzy a teledysk to była jedna wielka cenzura na ekranie (spikselowany obraz). Co ciekawe nie pamiętam w jakim języku była ta piosenka, nie kojarzę w ogóle żadnego fragmentu tekstu. Na pewno nie polska.

Co do muzyki pamiętam główny motyw, który był wykonywany na instrumencie który brzmiał jak akordeon. Otworzyłem trochę melodię i załączam ją w pliku.

Szukam tej piosenki głównie z ciekawości co to jest. Nie znam też obecnie żadnej osoby, która mogłaby potwierdzić istnienie tej piosenki, a pytałem znajomych czy pamiętają. Nie trafiłem na ten teledysk w telewizji od tamtej pory, kiedy to widziałem przed 2009.

Zmieniony przez Kurty94

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • Haha dokładnie to :D Widzę, że dużo szczegółów nie zapamiętałem, ale melodia nawet mi wyszła. Wielkie dzięki!

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.