2 piosenki z kasety

Cześć !

Poszukuję dwóch piosenek z taśmy, lata 80te, może wczesne 90te, była to oryginalna składanka, nazwałabym piosenek „euro disco”, ale takich raczej niszowych. :) Pamiętam, że bodajże 4 pozycja na jednej stronie kasety, to była jakaś przeróbka „Oh Carol” i, że okładka kasety była zielona… no ale do rzeczy:

Pierwsza piosenka zaczynała się jakby murzyńskim głosem, robiącym takie „ e-e” …(nie wiem, czy ktokolwiek mnie zrozumie ;D) kojarzę, że w podkładzie słychać było organy kościelne. Później w refrenie wchodziła kobieta, śpiewająca coś w rodzaju: „surrender… (coś tam) be All right, surrender, surrende e e e r”. Pomiędzy refrenami, murzyński głos jakby „rapował” robiąc, co chwilę to swoje „e e”.

Druga, jeszcze trudniejsza: śpiewa dziecko, dziewczynka. Pamiętam tylko (nie wiem jak się to piszę) kawałek.. „dir dir mundo”, to brzmiało jak jakaś rymowanka. I oczywiście to też było disco, takie Italo disco jakby.

Ps. Kaseta kojarzy mi się z „Omega Music” ale ten trop mi jakoś specjalnie nie pomógł. :)

Ktokolwiek widział…. Ktokolwiek wie.. ??

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • amigaaamiga Użytkownik

    TAK, TAK !!! Trochę przekręciłam słowa refrenu ;D, tym bardziej szacun za znalezienie tytułu, olbrzymie dzięki !!! :)

    Może dzięki nazwie pierwszej, znajdę też drugą piosenkę... były na jednej składance, więc jakiś trop już mam. :)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.