*fragment utworu zagrany na pianinie*

Kiedyś usłyszałam w radiu rockowy utwór który mi się spodobał. Słów nie załapałam w ogóle (najprawdopodobniej śpiewali po angielsku), pamiętam tylko że to był utwór gatunku rock/hard rock. I w refrenie był taki ciągnący się męski wokal, mianowicie; (dziwnie zabrzmi) 'Uuuuuuuuuuuuu Uuuuuuuuuuuuu', utwór był energiczny, (coś w stylu Linkin park, z 2000-2011 roku.

Poniżej załączam fragment z utworu + refren zagrany na pianinie.

P.S. Przepraszam że nie w rytmie :(

Zmieniony przez Asia87654

Odpowiedzi

  • te 'Uuuuuuuu....' skojarzyło mi się z Foo Fighters - Best of you, no ale reszta się nie zgadza...

  • Niestety zupełnie inaczej brzmiało, to miało bardziej 'powerowe' brzmienie

  • a nie była to na pewno polska piosenka? sprawdź coma-los cebula i krokodyle łzy. tylko przesłuchaj całą, pod koniec się rozkręca

  • Nie, to nie to.. właśnie co do tekstu to niewiem w jakim języku ale 'wydaję' mi się że po angielsku

  • the rasmus-in the shadows?

  • Nie to nie Rasmus

  • wheatus-teenage dirtbag?

  • Bynajmniej nie ten utwór

  • a jakbyś opisała klimat tego utworu? taki jajcarski jak wheatus, czy ostry, agresywny? i czy ta piosenka twoim zdaniem jest z lat 2000+? a najlepiej jakbyś zanuciła to uuuuuuuuuu:)

  • Asia87654AAsia87654 Użytkownik
    edytowano 17.07.17 o 09:11

    Raczej cos bardziej agresywnego, cos w strone skilleta troche rasmusa. Pierwszy raz uslyszalam w radiu w 2008 roku i brzmiało mi na wczesny 2000, ale pewna nie jestem :(. Załączam plik na dole ._.

    Zmieniony przez Asia87654
  • Jak by co utwór mógl byc w innym tonie niz nagralam (+2,+3 czy cos)

  • Może nie do końca zgadza się z opisem ale sprawdź fragmenty 0:22 i 1:05 . Krzyk wokalisty jest w prawie identycznej melodii jak na Twoim nagraniu ;)

    Pobieranie danych...

  • Bardzo podobne ale niestety nie to :(

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.