Piosenka w stylu modjo

Siemka, mam problem, poszukuję piosenki w stylu zespołu Modjo lub stardust i nie chodzi tu o lady albo music sounds better than you. Powstała zapewne jak bylem dzieckiem 98"/02', jej słowa nie brzmia na pewno tak jak ja je zacytuje :p : "I'm another pass me by" :D nie ma to większego sensu ale piosenka ma okolo 3,4 minut i jest utrzymana w klimacie house, disco a slowa te sie zapetlaja przez caly czas piosenki z tego co dobrze pamietam. Browar dla tej osoby co mi ją znajdzie. Proszę o pomoc, pozdrawiam: )

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • sprawdź nightcrawlers-push the feeling on, daft punk-around the world, uniting nations-out of touch

  • Ja też podrzucę 3 kawałki z tego okresu dokładnie w takim stylu, może akurat się zbliżymy do celu. Spiller- Groovejet (If This Ain't Love), Armand Van Helden- You Don't Know Me, Madison Avenue - Don't Call Me Baby

  • Niestety to zadna z tych piosenek, ale są bardzo podobne, tamta jest bardziej jak modjo lady tylko ze lagodniejsza :), ale dziekuje za pomoc i proszę dalsze propozycje ;)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.