Teledysk anime

Szukam teledysku w klimatach anime z późnych lat 90. który przedstawiał chłopaka chyba motocyklistę, który w pewnym momencie trafia do jakiegoś laboratorium gdzie znajduje ogromną szklaną tubę, w jej środku jest dziewczyna. Pod koniec teledysku tuba pęka i uwolniona dziewczyna podchodzi do chłopaka, który wcześniej zemdlał. Muzyka była jakoś tak z gatunku lekkiego electro lub dance'u. Bardzo często puszczany na MTV w późnych latach 90.

Odpowiedzi

  • giguklugiguklu Użytkownik

    i nie chodzi o a-ha-take on me?

  • Definitywnie nie. Teledysk był wybitnie japoński, może zacytuję użytkownika forum Filmweb, którym ma ten sam problem:

    ,,szukam piosenki z animowanym teledyskiem typu anime pamietam tylko ze byla tam czarno-wlosa syrena tak mi sie zdaje napewno kobieta w tubie szklanej wypelnioną woda. piosenka typu dance elektroniczna (podobna animacja jak do king of my castle) w rytm muzyki poruszaly sie jej wlosy potem przychodzi jakis chlopak i stoi kolo tej tuby i sie przyglada tej syrenie kobiecie tyle pamietam, jesli ktos jest sklonny mi pomoc w odnalezieniu tej piosenki bede wdzieczy slyszalem ja jakies kilka moze kilkanascie lat temu na jakiejs muzycznej telewizji.''

  • Dzięki, każda osoba mogąca natrafić na ślad tytułu tego wideo jest mile widziana!

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.