Popularna piosenka rockowa z radia

Cześć. Od dłuższego czasu próbuję znaleźć tytuł piosenki (dość popularnej), która od czasu do czasu pojawia się w stacjach typu Zet, RMF, Antyradio. Nie wiem z jakiego jest roku, brzmi jak koniec lat 90 albo początek XXI wieku. Jest w stylu trochę podobnym do Bon Jovi albo Nickelback, czyli rockowo i dynamiczne, ale w sumie z dość gładkimi melodiami. W refrenie padają słowa podobne do "with your love ... the world's on fire", ale chyba niedokładnie takie, bo nie mogę tego znaleźć po tej frazie ani podobnych.

Czy mógłby ktoś pomóc? To jest naprawdę popularna piosenka i przez to denerwuje mnie jeszcze bardziej, bo siedzi mi w głowie, a ja nie umiem jej znaleźć ;)

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • giguklugiguklu Użytkownik

    sex on fire-kings of leon?

  • zlatanzzlatan Użytkownik

    Niestety nie, ta której szukam brzmi trochę bardziej "tradycyjnie" rockowo i chyba jest starsza. Wokalista brzmi trochę podobnie do Bon Joviego, ale to nie on. Dzięki za próbę ;)

  • giguklugiguklu Użytkownik

    poszukaj zespołami-def leppard, aerosmith, guns n roses, van halen, whitesnake...

  • zlatanzzlatan Użytkownik

    Znam te zespoły bardzo dobrze, to żaden z nich na pewno...

  • zlatanzzlatan Użytkownik

    Cholera, ciężko coś powiedzieć konkretniej, bo hity z tych lat są strasznie do siebie podobne...

  • Dasz radę to zanucić lub zagwizdać?

  • zlatanzzlatan Użytkownik

    Próba zanucenia refrenu. Sorry że tak cicho, jak próbowałem głośniej to całkiem wypadałem z melodii ;)

  • zlatanzzlatan Użytkownik

    Taaak, to! Nie wiem gdzie ja tam słyszałem jakieś 'fire' ;d

  • zlatanzzlatan Użytkownik

    Dziękuję ci bardzo ;)

  • giguklugiguklu Użytkownik

    o, super, cieszę się, że zgadłam:) trzeba się było bardzo wsłuchać w twoje nucenie, ale melodia jest tam bardzo charakterystyczna:)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.