Piosenka z lat 80, wideoklip z elementami fantasy

Cześć, mam superciężką zagwozdkę. Od czasów dzieciństwa nie oglądałem tego wideoklipu. Piosenka jest nastrojowa, balladowa (coś jak "Moonlight Shadow" lub "Hijo de la luna"). Słów nie pamiętam, oprócz tego że w nagraniu pojawia się dźwięk/odgłos śmiejących się malutkich dzieci (kojarzyłem to jako śmiech noworodka lub jakieś malutkie dziecko). Wideoklip zawierał (lub cały składał się) z animacji, były tam jakieś postaci wróżki, która przelatuje nad różnymi przedmiotami (chyba tam był m.in. imbryk, jakieś filiżanki). Klip był trochę w klimatach fantasy. Leciał często w porannych programach dla dzieci (Teleranek, 5-10-15, Drops). Nie wiem czemu przychodzi mi na myśl Madonna jako wykonawczyni tego utworu, ale być może to fałszywy trop. Zastanawiałem się też czy ten klip nie jest jakoś powiązany z piosenką "Moonlight Shadow", ale ona ma inny klip i opowiada o czymś smutnym.

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • O rany boskie, to jest to!!! Dziękuję :)))) Po tylu latach... jak patrzę na datę premiery to minęło 28 lat... eh....

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.