Pomożecie???

Witam :) Ponawiam swój wątek z przed kilku miesięcy.Otóż szukam teledysku z lat 90'.Bardzo spokojna piosekna,śpiewana przez kobietę.Jeden z epizodów w teledysku to,że wokalistka jedzie albo siedzi bądź stoi przy odkrytym aucie (cabrio albo jakiś pickup) Nie pamiętam dokładnie szczegółów ale miejsce i aranżacja teledysku jest gdzieś na pustyni bodajże.Wokalistka w refrenie piosenki śpiewa, tak przeciągając "staaaaay","waiiiit",lub jakieś podobnie dźwięczne słowo.

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • Ja coś kojarzę jeśli chodzi o klimaty. Jakiś czas szukałem fajnych utworów. Jak sobie przypomnę to dam tu propozycję.

    Podziękował(a) (1)slavo
  • Takie moje skojarzenie, teledysk się nie zgadza ale reszta pasuje.

    Pobieranie danych...

  • A ja proponuje autorowi pytania 'trzymac' sie jednego watku i ow odswiezac zamiast zakladac kolejne z tym samym zapytaniem (to juz czwarte, to samo), bo jaki to ma sens? ;)

  • slavosslavo Użytkownik

    Niritti,no niestety nie to :( Lestero V chciałem 3 poprzednie usunąć ale nie wiem jak...

  • slavosslavo Użytkownik

    Niritti, ta piosenka o którą mi chodzi jest o wiele spokojniejsza a aranżacja ma miejsce cały czas gdzieś na pustyni,jakaś Arizona...no nie pamiętam,ale na bank podczas zachodu słońca...Mam przebłyski,że wokalistka trzyma gitarę,ma chyba na sobie ciemne okulary...

  • Watki bez odpowiedzi przenioslem do kosza. Ten z poprzednimi propozycjami dostepny jest TUTAJ, do wgladu dla poszukiwaczy ;)

    Sam rowniez szukalem Twojej zguby, ale bez skutku i poki co brak pomyslu kto mogl to spiewac. Pierwsze skojarzenie padlo na Shanie Twain, Sheryl Crow czy wlasnie Alanis Mirossette (wkleiles jej klip poprzednio), ale to raczej znane wokalistki, a w poprzednim watku sugerowales, ze moze to byc ktos malo znany. Moze jeszcze mi cos wpadnie do glowy ;)

  • Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)slavo
  • slavosslavo Użytkownik

    Niritti,aranżacja podobna do w/w Jevel...Z tym,że wokalistka ma ciemne włosy,na dworze jest bardziej zmrok (zachód słońca...) ale poza tym sceneria bardzo zbliżona :)

  • Mnie się te klimaty kojarzą z Alanis Morisette albo Sheryl Crow, może to któryś z ich kawałków

  • slavosslavo Użytkownik

    madwoman, być może.Chociaż "przetrzepałem" już utwory w/w Pań i nic :( Bardziej obstaję,że to może być mniej znana wokalistka.Taka piosenkarka "jednego hitu"...Cholera,a miałem tyle kaset wideo z nagranymi teledyskami z tamtych lat 90'...

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.