Co to za nutka energy2000

Pobieranie danych...

co ta za nutka ? co ta tytuł piosenki

Odpowiedzi

  • werk512werk512 Moderator
    edytowano 2.04.17 o 21:31

    Sprawdź
    Shaun Baker - Power
    Shaun Baker - Xplode 2

    Zmieniony przez werk512
  • To nie jest żaden z Shaun Bakerów (jeśli chodzi o końcówkę). Na pewno mam ten utwór tyle, że muszę go sobie przypomnieć.

  • R.I.O - Like i Love you

    Pobieranie danych...
    melodia zaczyna się od czasu 0:36. Pamiętam ją ze głównej strony Energy 2000 ale ona tam leciała z kilka lat temu. Albo znów ją puścili albo to jakaś przeróbka. W każdym razie to jest ten utwór.

  • albo to stary klip

  • Albertk1990Albertk1990 Użytkownik
    edytowano 2.04.17 o 23:25

    a dokładniej to R.I.O - Like I Love You (Money- G remix) . Słyszałem go chyba w secie 20 Urodziny R.I.O [link:seciki.pl]

    Zmieniony przez Albertk1990
  • RainysLTRRainysLT Użytkownik
    edytowano 4.04.17 o 16:04

    https://www.instagram.com/p/BRgtq6dD9mC/?taken-by=damian.maj Nie Albertik secie 20 Urodziny ów to jest 3 tygodnie wstecz 2017-03-11

    Zmieniony przez RainysLT
  • Domyślam się, że mogli jeszcze raz puścić ten utwór. Poza tym różni się przecież nazwa miejscowości. Odkryłem dziś w rozmowie w komentarzach w tamtym linku, że może to być jednak CJ Stone Mix. Bardzo podobne moim zdaniem ale faktem jest to, że w składankach Energy 2000 bywają błędne informacje na temat utworów. Chciałem sobie posłuchać kilka setów z początków klubu. Udało mi się znaleźć mnóstwo tego ale wiele utworów miało inne nazwy niż oryginały. Cudem znalazłem je. Niektórych chyba wcale nie ma w sieci. Np. tytułu Mr. Vain w remixie z Energy w ogóle nie znalazłem a przetrzepałem ostro internet. Tobie chodzi zapewne o Set Ladies Night nie mogę jednak znaleźć listy utworów tak na wszelki wypadek. Ale po melodii poznałem, co to może być. Przez chwilę nie pamiętałem co to mogło być ale przypomniałem sobie. Wybacz, że tak dużo piszę pewnie bez ładu i składu. Nie potrafię inaczej.

  • dla zainteresowanych The Hitmen - Like I Love You

  • Pobieranie danych...
    ???

  • Co 3 Tygodnie wstecz? Z tego co czytam to 20 urodziny R.I.O były w 2011 roku, nie w 2017 chyba, że czegoś innego nie rozumiem. Kolega wyżej podpowiedział, że to jednak Hitman. Być może. Nie aktualizuję już słuchając Energy. Ostatnio pamiętam, że słuchałem chyba Energy Mix Vol. 42 z pierwszą nutką Remady - Holidays. Udało mi się rozpoznać melodię z Like I Love You i znałem tylko jeden podobny mix do Energy dlatego pomogłem jak mogłem.

  • RainysLTRRainysLT Użytkownik
    edytowano 7.04.17 o 16:46

    Ok to jest The Hitmen - Like I Love You.Teraz potrzebuję tego tytułu początek 31.44 i 86.13 [link:cmp3.eu]

    Zmieniony przez RainysLT
  • 31:44 DJ Sequenza - Tricky Tricky (Jens O. Club Remix)

  • Dzięki, ale nie tej remiksie

  • Busted - tricky tricky ?

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.