Co to? Było dziś na Trójce

Co to za utwór? dziś przed 8:00 był grany w programie Wojciecha Manna "Zapraszamy do Trójki". Pan Wojciech powiedział słuchaczom kto to, zrozumiałem coś co zabrzmiało jak blad sel, wrajt sel czy coś takiego (nie znam angielskiego)... Pozdrawiam.

Najlepsza odpowiedź

  • edytowano 24.03.17 o 21:47 Zaakceptowana

    Blood Ceremony - Half Moon Street

    zauważyłem, że już pytałeś kiedyś o ten zespół, tyle że o ich inną piosenkę wtedy nam chodziło

    Zmieniony przez RRob

Odpowiedzi

  • Tak, rzeczywiście! Pytając teraz nie skojarzyłem, że to ta sama kapela. Słowo "Blood" wpisywałem w wyszukiwarkę, jednak nie znając angielskiego i nie wyraźnie słysząc co mówił p. Wojciech w radio nie skojarzyłem ze słowem "Ceremony". Wielkie dzięki

  • RRobRRob Użytkownik
    edytowano 24.03.17 o 22:11

    no niestety, pana Wojtka to chyba tylko Irena Sumiasty wyrażnie słyszy.... sam miałem nieraz problem, bo W. Mann specjalnie, tak niedbale jakby od niechcenia podaje te nazwy.

    Zmieniony przez RRob
  • Dokładnie jest jak Piszesz. Co ciekawe: muzyczny materiał, jaki był w radio można sprawdzić na stronie "odsłuchane", niestety - z programów W.Manna tam nie ma. Znalazłem wykazy granej muzyki z jego niedzielnych programów, niestety - z piątkowych chyba nigdzie nie ma. Swoją drogą - nawet w inne dni tygodnia, w audycjach dopołudniowych. Zdarzało się, że pomiędzy utworami rejestrowanymi w "odsłuchane" pojawiało się coś bardzo ciekawego, za czym nie mam możliwości dojść do tego co to było. Jedne moje takie pytanie - z sierpnia 2016 - o tak usłyszany utwór jest już zadany na tym portalu i po dziś dzień zostaje bez odpowiedzi. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.