Teledysk puszczany w Vvie w 2006 bądź 2007 roku.

Męczy mnie to już od dłuższego czasu. Nie mogę sobie przypomnieć ani tytułu, ani wykonawcy ani refrenu. Kojarzę, że teledysk był parę razy na Vivie jesienią 2006 bądź w 2007 r. W teledysku "śpiewa" dziewczyna. Z tego co pamiętam szatynka, brunetka. Krótkie włosy. Jakiś taki sweter na jedno ramię rozciągnięty ma. Albo jakąś za dużą sukienkę. Stała w pokoju przed mikrofonem na statywie. Być może miała gitarę ale nie pamiętam. Był też jakiś motyw z ludźmi za ścianą. Na kanapie siedzieli.

To co najbardziej utkwiło mi w pamięci to kable. Pod koniec teledysku przewody same się pną po ludziach, oplatają się dookoła nich. Durne takie kable wijące się jak węże po parkiecie. Nie jestem pewna, czy nie było tam czegoś z rozlaną rtęcią.

Coś tam dziewczyna brzęczała do tego mikrofonu, ale najlepsza była muzyka, która przy refrenach była ta hiponotyzująca. Tak ją zapamiętałam.

Muzyka nie była typowo elektroniczna.

A może macie link, gdzie znajdę link do wszystkich teledysków z 2006/2007 r.? Viva była wtedy mocno monotematyczna, więc zapewne nie ma ich wiele. :D

Z góry dzięki.

Zmieniony przez insa

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.