Parampampam

Witam! Ostatnio siedzi mi w głowie stara polska piosenka może z lat 90? Śpiewa mężczyzna. Piosenka jest wesoła. Niestety jedyne co mi się przypomina to (refren lub koniec piosenki) i leci tak : parampampararampampam parampampararampampam parampampararampampam pamparam Niezbyt pomocne ale może ktoś będzie wiedział :p nie daje mi to spokoju !

Odpowiedzi

  • giguklugiguklu Użytkownik
    edytowano 4.02.17 o 01:22

    skóra-aya rl? albo krzysztof krawczyk-parostatek? albo skaldowie- z kopyta kulig rwie?

    Zmieniony przez giguklu
  • NunNun Użytkownik

    Niestety żadna z powyższych :(

  • giguklugiguklu Użytkownik

    a na pewno polska?

  • 'Parampampam' (pisane) nigdy nie jest pomocne ;)

    Proponuje chociaz zanucic np na vocaroo.com

  • NunNun Użytkownik

    Na pewno polska. I on faktycznie śpiewa parampampam albo pampamapampam tak jak się pisze

  • RRobRRob Użytkownik

    Trochę podobne do parampampam

    Skaldowie - Szanujmy Wspomnienia

  • Może Tadeusz Woźniak - Smak i Zapach Pomarańczy

  • NunNun Użytkownik
    edytowano 6.02.17 o 22:12

    Znalazłam! Okazało się, że to ani nie jest polska piosenka ani nie taka stara... jak to czasem pamięć potrafi płatać figle ! Tego czego szukałam to Robbie Williams the road to Mandalay. Przynajmniej parampampam było poprawnie zapamiętane :D Dzięki wszystkim, milo było posłuchać innych piosenek z parampampami!

    Zmieniony przez Nun
  • giguklugiguklu Użytkownik

    moja pierwsza myśl to była ta piosenka i dlatego pytałam czy na pewno polska:)

  • RRobRRob Użytkownik

    No Robbie Williams to przecież Polak, dlatego miał problemy w Take That i odszedł :) Nawet na dobre mu wyszło.

  • giguklugiguklu Użytkownik

    że co, robbie williams jest polakiem?

  • RRobRRob Użytkownik
    edytowano 7.02.17 o 17:58

    no pewnie że Polak, przecież śpiewa po polsku ,,parampampam" :D

    ps. żeby nie było nieporozumień, to tak na poważnie - Robbie jest anglikiem

    Zmieniony przez RRob
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.