Piosenka disco funk dość stara

Witam, od kilku miesięcy nie daje mi spokoju jedna piosenka a'la funk. Nie wiem nic wiecej oprócz tego, że śpiewały ją bodajże kobiety (melodię jaką śpiewały spróbowałam otworzyć na keyboardzie, tyle co pamietalam) no i było słychać gitarę typową dla tego gatunku/typu muzyki. Trochę mi sie też skojarzyla ta piosenka z samym początkiem David Guetta- Would I like to you. Bedzie to ciężki orzech do zgryzienia ale liczę na waszą pomoc :)

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • Odświeżam pytanie, bardzo potrzebuje tej piosenki.

  • a może chodzi ci o oryginał tej piosenki davida guetty? to było charles and eddie-would i lie to you?

  • RRobRRob Użytkownik

    najgorsze jest to, że nie wiadomo w której dekadzie tego szukać

    moja propozycja

    Moloko - Sing it back

  • Giguklu Orginal would I lie to you znam :) RRob niestety mi samej trudno powiedzieć z której dekady. Smiem podejrzewac ze piosenka ktora mi wyslales pochodzi z posobnego okresu. Odsluchalam twoja propozycję i piosenka jest naprawdę podobna do tej której szukam lecz jeszcze nie to :( Ale dzięki za chęci, naprawdę :) Szukam dalej

  • Edit RRob ta piosenka może pochodzić z lat 90. Tak okolo

  • Edit: pod kątem muzyki bardzo jest podobna do Jamiroquai- Little L. Pewnie tez pochodzi z tego okresu. Lecz jak wyżej napisałam w mojej słychać damski wokal (wokale)

    Pobieranie danych...

  • Refresh

  • KALAF JESTEŚ BOGIEM! JESTEM CI DOZGONNIE WDZIĘCZNA WSPANIAŁY CZLOWIEKU! :O Dziekuje!!!

  • a ja proponowałam, że to coś od sophie ellis bextor w tym twoim drugim wątku:)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.