Teledysk, w którym wyrywają zęba kombinerkami ;D

Bardzo proszę Was, jeśli ktoś kojarzy teledysk, w którym dwóch facetów wyrywa zęba kombinerkami trzeciemu aby napisał mi tytuł tej piosenki ;D Niestety tylko tyle pamiętam. Kojarzy ktoś coś?? Błagam Was o pomoc, szukam już któryś rok tej piosenki. Była bardzo energiczna, nie wiem czy można ją porównać do techno, ale coś w tym stylu. Piosenka może być 2005-2013. Piosenka jest zagraniczna.

Zmieniony przez Pati09x

Najlepsza odpowiedź

  • Zaakceptowana

    The Chemical Brothers " Do it again " tylko to mi przychodzi do głowy.Pozdrawiam.

Odpowiedzi

  • Ja miałam ten sam problem , miałam w głowie tylko teledysk. Niestety nikt mi nie pomógł w znalezieniu piosenki. Ale.. dobrze pamiętałam wygląd faceta który to śpiewał. Jeżeli w twoim teledysku było widać kto śpiewa i zapamiętałeś/aś jego wygląd - opisz mi go to ja ci znajdę . Napisz też czy to była piosenka po angielsku czy po jakim języku. Nie uwierzysz , ale z mojego teledysku pamiętałam tylko tyle że miał brązowe krótkie włosy , lekko pulchną twarz i ok 25 lat oraz że był sławnym muzykiem i śpiewał pop . Tyle wystarczyło by akinator ( internetowy geniusz , który zadaje dużo pytań) znalazł tą osobę za mnie .A jak już wiedziałam kto śpiewał to też znalazłam teledysk.

  • Nie pamiętam niestety jak wygląda. Mam w głowie tylko obraz trzech mężczyzn, w tym dwóch którzy wyrywają zęba jednemu kombinerkami/cęgami. Nie pamiętam nic więcej. Wiem, że piosenka była po angielsku i była bardzo popularna na kanałach Viva lub For fun tv.

  • Pati09xPati09x Użytkownik

    Proszę pomóżcie ????????????

  • Pati09xPati09x Użytkownik

    Pamiętam jeszcze, że Ci mężczyźni byli mniej wiecej Arabami, Syryjczykami czy cos w tym stylu urody

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.