Pamiętam tylko teledysk

Witam jedyne co pamiętam to teledysk i że było to disco polo.Teledysk mniej więcej leciał tak że dwójka chłopców zrobiła sobie domówkę po nieobecność rodziców i nagle do domu wpada chyba tata albo dziadek i muzyka przycicha po czym leci dalej i on bawi się z nimi. Na pewno śpiewał to chłopak tyle pamiętam

Odpowiedzi

  • Ja miałam ten sam problem , miałam w głowie tylko teledysk. Niestety nikt mi nie pomógł w znalezieniu piosenki. Ale.. dobrze pamiętałam wygląd faceta który to śpiewał. Jeżeli w twoim teledysku było widać kto śpiewa i zapamiętałeś/aś jego wygląd - opisz mi go to ja ci znajdę . Napisz też czy to była piosenka po angielsku czy po jakim języku. Nie uwierzysz , ale z mojego teledysku pamiętałam tylko tyle że miał brązowe krótkie włosy , lekko pulchną twarz i ok 25 lat oraz że był sławnym muzykiem i śpiewał pop . Tyle wystarczyło by akinator ( internetowy geniusz , który zadaje dużo pytań) znalazł tą osobę za mnie . A jak już wiedziałam kto śpiewał to też znalazłam teledysk.

  • Powiem tak była to osoba dość młoda około 19 lat przy nim cały czas był kolega który był trochę grubszy. Piosenka była po polsku. To jest tyle co pamiętam

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.