Poszukiwany nieznany album muzyczny

Chciałbym sprawdzić/przypomnieć sobie co zawierał pewien album w wersji MC (Kaseta) lecz znam jedynie prawdopodobne położenie dwóch utworów. Nie znam okładki (Tytułu). Jedynie kolor etykiety kasety. Pierwszym z utworów był Opus - Life is Life (Był na początku kasety) a drugim (Pod końcem lub na końcu) Ice MC - Easy. Oprócz utworów mam też kasetę, na której niestety jest już nagrany shit.

Zmieniony przez Albertk1990

Odpowiedzi

  • RRobRRob Użytkownik

    to jest ta firma

    [link:discogs.com]

    może skojarzysz którąś okładkę

    Podziękował(a) (1)Albertk1990
  • Fajnie, że chociaż firma jest. Okładek to chyba w ogóle żądnych nie pamiętam z jakiejkolwiek kasety. Dlatego też przeszukałem dokładnie na wszelki wypadek całą listę i żadnego z tym utworów nie ma w albumach:(

  • RRobRRob Użytkownik
    edytowano 26.09.16 o 17:16

    z tego co czytałem, tych kaset było od groma a każdy kto jeszcze miał to wrzucił trochę skanów na stronie discogs , szkoda że akurat Twojej nie ma :(

    Zmieniony przez RRob
  • Powoli się przyzwyczajam, że nie mogę niczego odnaleźć co miałem. Ale byłem głupi za młodu. Takie składanki zastąpić shitem:( Nie wiem. Może istnieje jakaś inna strona z albumami. Podobna do discogs..

  • RRobRRob Użytkownik

    Są jeszcze poza discogs

    rateyourmusic

    eil

    musicstack

    jak chcesz możesz popróbować tam szczęścia

    Podziękował(a) (1)Albertk1990
  • Niestety nie udało się. Na razie nie mam ochoty ale później spróbuję tutaj. [link:piratapes.at.ua]

  • No szczerze mówiąc zdaje się, że namierzenie tegoż albumu może jedynie graniczyć z cudem, ponieważ albumów z tej firmy jest 500 a może nawet i ponad a link powyżej zawiera może ze sto razem wszystkich. Trudno się mówi. Zrobiłem sobie własną składankę z podobnym stylem i nawet mi się podoba:)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.