Proszę o pomoc! Piosenka z lat 90, 2000?

Bardzo proszę o pomoc! Ostatnio w radiu usłyszałem fajną piosenkę, jednak niestety nie zwróciłem uwagi na wykonawcę.
Piosenkę tę śpiewała kobieta, i na początku rozpoczynała się na uuuuu, a muzyka była od początku bardzo energiczna. W pierwszej zwrotce śpiewała jeden wers a następnie dało się słyszeć: ye ye ye ye . Potem dalej śpiewała tę zwrotkę i refren. W refrenie chyba było słówko "somebody" ale nie wiem, bo nie pamiętam dokładnie. Wiem że piosenka ta zaczynała się na uuuu a muzyka od początku była energiczna i był niezły rytm. Piosenka na pewno nie nowa (nie z tego, czy tamtego roku). Szacuję, że była z lat 90 i 2000. Myślę, że jest dość znana i popularna bo nieraz da się ją słyszeć w radiu. Kategoria Rock, Pop. Bardzo proszę o pomoc

Najlepsza odpowiedź

  • Troszkę pomieszałem - facet też to śpiewał i słowa takie jak "my life" i "baby" się jednak nie pojawiły w tekście (pomieszałem z innym utworem) :) Chodziło mi o ten utwór: Eternal - I Wanna Be The Only One

Odpowiedzi

  • może pamiętasz co to za radio było? kiedy i o której godzinie
  • Jak jechałem do pracu samochodem rano ok 7.40 na RMF FM.
    Aha... Przypomniałem sobie jeszcze, że w refrenie pojawiło się słówko "baby".
  • Może coś z tego:
    Alexis Jordan - Happiness
    Fleetwood Mac - Everywhere
    Ace Of Base - All That She Wants
    Mary Mary - Shackles
  • Niestety, żadna z tych piosenek... Choć wiele z nich jest podobnych do tej co poszukuję, jednak nie jest nią żadna z nich. Ta piosenka jest dość charakterystyczna i wyraźna. W refrenie pojawiało się chyba ".... my life - baby" i "...in the world (na końcu refrenu)". Nie pamiętam dokładnie, może to były inne - podobnie wymawiane słówka. Na 100% śpiewała ją kobieta. Jej rytm mam ciągle w głowie, ale niestety nie pamiętam słów. Spróbujcie jeszcze podać jakieś tytuły, co by pasowały do tego co napisałem. Na 100% każdy z Was ją słyszał.
  • Playlista RMF FM :

    22.03.2015

    07:55 Ace Of Base - Cruel Summer
    07:51 Kelly Clarkson - Heartbeat Song
    07:47 Urszula - Rysa na szkle
    07:43 Morandi - Save Me
    07:40 Enigma - Return To Innocence
    07:35 Loka - Na przekór
    07:31 George Harrison - Got My Mind Set On You
    07:28 Alexandra Stan - Mr. Saxobeat
    07:24 Elaiza - Is It Right
    07:19 Tabb / Sound n' Grace - Dach
    07:17 Mr. Big - To Be With You
    07:12 Calvin Harris / John Newman - Blame
    07:08 Atomic Kitten - If You Come To Me
    07:04 Pink - Try


  • Strzele w Anastacia - I'm Outta Love, ale niewiele sie tu zgadza.
  • To ja też jeszcze postrzelam:
    Belinda Carlisle - Heaven is a place on Earth
    Donna Summer - Hot stuff
    Texas - Summer Son
    Sylver - Lay All Your Love On Me
    Meghan Trainor - Lips Are Movin'
    Alannah Myles - Black Velvet
    Shania Twain - That Don't Impress Me Much
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.