Zgrane fonem do rozpoznania

Witam. Wrzucam kilka kawalków w imieniu znajomego, który zgrał je w samochodzie na telefon. Dzieki i pozdrawiam.

Odpowiedzi

  • 4 to :"Clubzone - Passion Of The Night"

    Podziękował(a) (1)vasqezo
  • werk512werk512 Moderator
    edytowano 12.04.16 o 17:35

    Podpinam się pod 2,3,5,,6 ponieważ 4 mam :)

    Zmieniony przez werk512
  • Przydałby sie jakis program do rozpoznawania muzyki z własnych zbiorów. Okazuje się, że 4 też mam ale skąd miałem wiedzieć, że mam....

  • Akurat 4 była do rozpoznania :)

  • werku....ale mi chodzi o taki program który porówna szukane nagranie nie z bazą internetową, tylko z tym co mam w swoim kompie. Rozmawiałem z pewnym informatykiem i odpowiedział mi, że to jest łatwe do zrobienia, że trzeba stworzyć odpowiedni program.......i na tym się zakończyło....:(

  • werk512werk512 Moderator
    edytowano 12.04.16 o 19:49

    Oj.Chyba źle się zrozumieliśmy :/ Napisałem " Akurat 4 była do rozpoznania :)" ponieważ ją znam tylko że Cool dał pierwszy odpowiedź.:)
    Edit -przeczytaj PW

    Zmieniony przez werk512
  • foshanchanfoshanchan Użytkownik
    edytowano 15.04.16 o 02:02

    Podpinam się (in the moonlight when the eyes bright(??), at the midnight(??), In the moonlight when the stars light(??)) Może ktoś skojarzy coś.

    Zmieniony przez foshanchan
  • 2 wczoraj mi wpadła w ręce :D -> Poison Beat - Everybody(Wake Up In 1994)

    Podziękował(a) (1)vasqezo
  • A 5 dzisiaj -> Common Sense - Live It Up

    Podziękował(a) (1)vasqezo
  • Dziękóweczki Werk dla Ciebie. Oczywiście jak się spodziewałem, obydwie, tj. 2 i 5....są w moich zbiorach i to w kilku wersjach, ale......skąd ja mam to wiedzieć!? Naprawdę przydałby się program do rozpoznawania i wyszukiwania muzy we własnych zbiorach...oj przydałby się.

  • vasqezovasqezo Użytkownik
    edytowano 27.10.16 o 20:40

    Mam 3 :Sexy Suicide - Diary of Moon. Okazuje się że to polska produkcja :) Mają naprawdę ciekawe nagrania. Polecam.

    Zmieniony przez vasqezo
    Podziękował(a) (1)werk512
  • Czyżby jeszcze tylko 6 została?->Piccadilly - Gift 4 Love

  • Dzięki Werku za szósteczke. Chyba jeszcze nikt nie rozkminił jedyneczki.

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.