jaka to piosenka z rmf-fm ;)

24567

Odpowiedzi

  • bogna 7777 wlasnie o te piosenke mi chodzi tez!!!! niech ktos pomoze
  • łukasz zagrobelny- jeszcze o nas
  • Ta piosenka co śpiewa ją dziewczyna to może Katerine - Ayo technology.. Bo ostatnio często leci w radiu a że ktoś napisal ze spiewa dziewczyna to kojarzy sie z tą piosenką bo ona ma taki subtelny dziewczecy glosik ;))))
  • hej:) szukam piosenki leciala ona wczoraj gdzies tak od godz.16 do 18 tego za bardzo nie wiem:face-sad: jest to stara piosenka,spiewa jak babka,a gdzieniegdzie chyba m@&%#n jakis...ma taki sredni rytm...powtarza sie 2 razy (chyba) say you love me na poczatku niej...bardzo prosze pomozcie:face-crying:
  • Baaaardzo dziekuje ta piosenka dla mnie bardzo jest wazna:face-smile:
  • leciala taka fajna muzyka na rmf fm pamietam tylko ze w reftrnie bylo "good bye" i jeszcze "sol one" czy cos tak
  • Dzisiaj okolo 15 leciała piosenka, ktora musze znalezc ;d.
    Bardzo znana, kiedyś ją miałem na mp3, ale zapomniałem jak sie nazywa.
    Wykonawca coś na B.
    I w referenie pamietam "I said maybe, maybe"...
    I parę razy było takie super "turururu" =P.
    Pomocy xd.
  • moze to Libertines - The delaney
  • ktos moze wie jak nazywa sie ta muzyka o ktora ktos wczesniej zapytal ona leciala na rmf fm i jakas dziewczyna ja spiewala w refrenie jest chyba leci jakos... goodbye my lover, goodbye ...take me higher forever and ever.... i to jakos tak lecialo dalej niepamietam
  • To nie to ;<.
    Chyba inaczej leciało.
    Ale piosenka naprawdę dobrze znana...
  • Maaaaaaaaaaaaaaaaaaam! xd
    Nie szukajcie.
    BRAINSTORM

    MAYBE

    Jak moglem zapomnieć xD.
  • ok wkoncu znalazlem ta muzyczke jak ktos bylby ciekaw to Fine Frenzy - Almost Lover :P
  • Witam:face-smile: wiec tak mam ogromna prosbe wczoraj na vivie ok.24.30 leciala jakas chyba nowa piosenka The Pussycat Dolls spiewaly chyba z jakims arabem...czy moze ktos wie o jaka mi chodzi bylabym baaaardzo wdzieczna gdyby ktos mi pomogl ta piosenka bardzo mi sie spodobala:face-crying:
  • moze Bottle Up
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.